Zula oynayıp da para yatırmayan var mıdır?

Evet bende yatırdım çok güçlenioyorsun oyunda ama sonra 90 lvl felan olunca sıkıyor mesela ben 98 lvl im iyice sıktı oyun 3 yıldır oynuyom

Zula güzel oyun evet vakit geçirmelik ama duyduğuma göre deli para yatıran varmış, para yatıran var mı burada?

Çıktığından beri oynamaya başlamıştım ve sadece oyundaki günlük oduller ve etkinliklerle ilk verdiği beleş silahlari ve birkaç silahı+6 yapmıştım. Sonra bıraktım. Yani para yatırmadan oynanır ama sabır grekir.
Kusura bakmayın ama böyle oyunlara para yatırmak boş beleş iştir. Bende daha önce yatırdım. Ne kadar geri zekalı olduğumu 1-2 yıl önce anladım. Pişmanım.

Cidden oyunlara diğer oyunculardan daha iyi olmak için ya da koxmetik için para yatırmak saçma. Tabi Steam'den oyun alınabilir o başka.

Size bir anımı anlatayım ben bu oyunda deli gibi hile yapıyordum arkadaşımda para yatırdı kasa falan aldı atacağım dedi atmadı işte sonra rekabet de hile ilen 10-0 kazandın bana 2019 kasasından 2 milyon ZP düştü fark etmedim girdim markete harcamaya başladım baktım para bitmiyor sonra çıldırdım rakamları sayınca bagırdım DC'de falan arkadaşın sesi üzgündü M468'i falan +4 daha bir de markete 1 alana 1 bedava vardı 500 tane 500 materyal aldım 3 +6 silah ve 1 +4 kelebek çektim 180 günlük M468 falan çarı Full dizdim ama gel gelelimki ban yedim 70 yıl falan yılbaşında özel ban affı gelirse hesabı ne yaparım bilmiyorum.

Zula'da ticaret ile uğraştığım için yaptırdığım para 21.000 minimum, sadece oynamak için ne paralar yaptıranlar var. Benimkinin 2-3 katı yatıranlar var. Tabii zenginler.

Zulaya ilk başladığımda sistemim güçlü değilken bir kere yatırdım deste açmak için. Youtuberlerden görüp gaza gelmiştim. Genellikle ben Wolfteamciydim. Wolftema baya nakit atmışımdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı