Zula P2W olmasaydı oynar mıydınız?

Selamlar. Bundan 1-2 yıl kadar önce Zula'yı severek oynayan biriydim. Sevmemin nedeni ise Zula'nın o hızlı oynanışı, mermilerin nereyi hedef aldıysanız sekmeden gitmesi ve tabii ki diğer rekabetçi oyunlara göre daha kolay olması. Zula'nın oynanışını gerçekten seviyordum ama ne zaman rütbe arttı o zaman daha katlanamaz oldum. Belli rütbeden sonra karşıya hep oyuna hayvan gibi para yatıranlar gelir oluyor. Bu yüzden bırakmıştım. P2W olmasaydı kesinlikle oynamaya devam ederdim. Sizce de Zula P2W olmadan iyi bir oyun olmaz mıydı?

Oynardım. Hızlı oynayışı ve Türk oyunu oluşu hoşuma gidiyordu. Her oyunda lanet bir kitle oluyor. Şans işi yani.

P2W olmasa kesinlikle oynardım. Hatta şu anda efsane bir çarım var. 100 liraya bırakırım konusu bile vardı hatta.

Zula çok mantıksız bir sisteme dayalı. Parası olmadığı için iyi bilgisayar alamayan, kötü bilgisayarları olan insanlar için yapılmış bir oyun. Ama oyundan zevk almak için de oyuna para yatırmanız gerekiyor. Bu oyunu oynayan adamın zaten parası yok ki oynuyor neyin kafası bu anlamıyorum.

Haritaları ve oyun arayüzü fazla güzel değildi. Bende 2018 gibi falan bıraktıydım.

Grafikleri nedense hoşuma gitmiştir hep. Fortnite, Valorant veya Apex gibi çizgi film tadında değil, PUBG veya CoD gibi en ince detayına kadar gerçeklik çalışılmış değil. İkisinin arasında tatlı bir yere sahip. Oynardım herhalde.

Çoğu arkadaş kitle yazmışta diğer rekabetçi oyunlarda da belli bir seviyeye gelene kadar kitle kötü oluyor. Mesela Valorant da kitle sorunu olan oyunlardan. Geçenlerde bir maçımda bir velet geldi yine. 6-7 yaşında bir şey. Kimse küfretmesin küfredeni şikayet ederim falan falan saçma sapan hiç susmadı. Kaybettik haliyle. Kitle sorunu ücretsiz olan her oyunda mevcut maalesef. Bazen şansa da iyi düzgün kişilerde gelmiyor değil. Şans işi.

Selamlar. Bundan 1-2 yıl kadar önce Zula'yı severek oynayan biriydim. Sevmemin nedeni ise Zula'nın o hızlı oynanışı, mermilerin nereyi hedef aldıysanız sekmeden gitmesi ve tabii ki diğer rekabetçi oyunlara göre daha kolay olması. Zula'nın oynanışını gerçekten seviyordum ama ne zaman rütbe arttı o zaman daha katlanamaz oldum. Belli rütbeden sonra karşıya hep oyuna hayvan gibi para yatıranlar gelir oluyor. Bu yüzden bırakmıştım. P2W olmasaydı kesinlikle oynamaya devam ederdim. Sizce de Zula P2W olmadan iyi bir oyun olmaz mıydı?
Evet gayet iyi oyun olurdu P2W olmassa.

Yeni konular

Geri
Yukarı