Zula performance test hatası

yusufmertcoskun

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da belirtmiş olduğum gibi, Zula indirdim. Kurdum ama kurulumdan sonra böylece kaldı ve performance test dosyası yanıt vermiyor yazıyor. Oyunu sildim tekrar kurdum. Kurulum dosyalarını sildim tekrar indirdim ama sonuç hala aynı. Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• IMG_20230430_014530.jpg
    IMG_20230430_014530.jpg
    153,6 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, başlıkta da belirtmiş olduğum gibi, Zula indirdim. Kurdum ama kurulumdan sonra böylece kaldı ve performance test dosyası yanıt vermiyor yazıyor. Oyunu sildim tekrar kurdum. Kurulum dosyalarını sildim tekrar indirdim ama sonuç hala aynı. Yardımcı olabilir misiniz?
hocam normalde zula boyle açılmıyor ki arkadaki renklli ekranın gitmesi lazım birde sistem özelliklerinizi verir misiniz?

hocam normalde zula boyle açılmıyor ki arkadaki renklli ekranın gitmesi lazım birde sistem özelliklerinizi verir misiniz?
İ5 12450H
32 GB Ram
Rtx 4060 105W
500 GB SSD
Sistemi yeni aldım hocam kendim de zula oyuncusuyum . İlk açılışta Grafik zeviyen belirlendi . Tamama bas çıkması lazım bu performance test uygulaması o işe yarıyor . Ama bir türlü gelmiyor çözemedim .

İ5 12450H
32 GB Ram
Rtx 4060 105W
500 GB SSD
Sistemi yeni aldım hocam kendim de zula oyuncusuyum . İlk açılışta Grafik zeviyen belirlendi . Tamama bas çıkması lazım bu performance test uygulaması o işe yarıyor . Ama bir türlü gelmiyor çözemedim .
hocam napacan bu sistemle zulayi csgo valorant dururken😂

hocam napacan bu sistemle zulayi csgo valorant dururken😂
bilgisayar bile açmıyo oyunu kendine layık görmediğinden

Şey deneyin hocam dosya konumuna girin Game deyin aşağılara inin Zula var oradan çalıştırın bir de uygulamayı son çare.

Hocam sorunu MUX Switch özelliğinden yararlanarak çözdüm. Harici GPU'dan başlattım PC'yi ve düzeldi sonunda.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı