Zula'da küfürleşme

Hocam ne yalan söyleyeyim Zula gibi boş bir kitlesi olan pay to Win bir oyunu oynamaya başlamanız en başından bir hataydı böyle oyunlarda böyle şeyler çok sık olur ama eğer böyle şeyleri sevmez iseniz Online oyun oynamayın çokça oyun var Online hariç.
Ağzına sağlık doğru söylediniz çünkü cs de 1k saatim var hiç böyle bişeyle karşılaşmadım.
Muteleyip geçebilirdin aslında, muteleme özelliği vardır herhalde Zula'da.
yok
Egm ihbar sayfasına gidin oradan bunun ismini falan yazın oraya ihbarı gönderme sakın :D fotoğrafını çek çocuğa gönder bakalım bir daha küfür edebiliyor mu :D

Neyi edeceğim ana baba saygısı almamış.

Bir de arkadaşlar ondan sonra 1 maç girdim çocuğun yaşı 13 müzik açıyor sövüyor sonra insan kanser olmasın.

Sana karşı biri küfür ettiğinde çabuk sinirlenip sende onu mutelemek yerine küfür ediyorsan zula, league of legends, valorant ve cs gibi rekabetçi online oyunları oynamaman daha iyi olur senin için. Oyunu kötülemek için değil bu tarz oyunların kitlesinde her maç sana sövecek biri olur.

Sana karşı biri küfür ettiğinde çabuk sinirlenip sende onu mutelemek yerine küfür ediyorsan Zula, League of Legends, Valorant ve CS gibi rekabetçi Online oyunları oynamaman daha iyi olur senin için. Oyunu kötülemek için değil bu tarz oyunların kitlesinde her maç sana sövecek biri olur.

Reis CS'de sövüyolar ama bu kadar değil Orada'da veletler var ama bu kadar görmedim ben.

Hocam eskiden Zula oynadığım için bende "velet" ilan edildim :D.( Konu sahibine değildi bu sözüm)

Hocam diyelim ki gerçekten 350 kişi önünde sizi rezil etti. O 350 kişi kaliteli insanlarda mı utanacaksınız. O 350 kişi 1 güne kalmadan unutup gidecek zaten sizi.

Ayrıca bence de Zula'yı bırakın. Eskiden oynadığım anılar geliyor o oyunda kiminle arkadaş olduysam hepsi ana bacı söverek gitti. Kalitesiz bir kitlesi var yani.

Hocam eskiden Zula oynadığım için bende "velet" ilan edildim :D.( konu sahibine değildi bu sözüm)

Hocam diyelim ki gerçekten 350 kişi önünde sizi rezil etti. O 350 kişi kaliteli insanlarda mı utanacaksınız. O 350 kişi 1 güne kalmadan unutup gidecek zaten sizi.

Ayrıca bence de Zula'yı bırakın. Eskiden oynadığım anılar geliyor o oyunda kiminle arkadaş olduysam hepsi ana bacı söverek gitti. Kalitesiz bir kitlesi var yani.

Ben Zula'ya 2016' keşfettim PC o zamanlar kötüydü mecbur CS oynayamıyordum bende bedava diyor indirdim ilk başta güzeldi internet Cafe'lere falan gittim bayağı oynadım 2018 yazın her zaman ki gibi Zula PUBG Mobile'den çaldı sezon olayını getirdi Zula Pass sezon marketinde bir sürü şey vardı ucuza o zamandan sonra Zula'dan soğudum yaş kitlesi düştü bayağı yani bir indireyim dedim bana zırt pırt mesaj geliyordu Zula'ya gel hesabına 700 TL'lik envanter dizdik falan özledik diyordu bir indireyim dedim bunla karşılastın geride sileceğim.
Bir de ben asla yaş yüzünden kimseyi atmam aşağılamam CS de çok görüyorum takımdayım biri geliyor abi diyor takım lideri atıyor bence yanlış velet kelimesi bence yaştan olmamalı hareketlerinden velet demek için yaşa bakılmaz harekete konuşmasına saygısına bakılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı