Zula'yı CİMER'e şikayet etmek

emretpcux

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Daha önce Zula'yı şikayet edebilir miyim hakkında konu açmıştım. Çoğunluk CİMER demişti. CİMER'e yazdım fakat son aşamada kaldım. Şikayeti göndermek istediğim kurumu seçmemi istiyor. Adalet, Savunma ve Sağlık Bakanlığı gibi. Fakat kurumlarla alakalı pek bilgim yok yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Daha önce Zula'yı şikayet edebilir miyim hakkında konu açmıştım. Çoğunluk CİMER demişti. CİMER'e yazdım fakat son aşamada kaldım. Şikayeti göndermek istediğim kurumu seçmemi istiyor. Adalet, Savunma ve Sağlık Bakanlığı gibi. Fakat kurumlarla alakalı pek bilgim yok yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Sorun ne? Neden şikayet edeceksiniz?

Oyun içinde yapılan bir şeyse çok bir şey olmaz 12 yaşındaki çocuk sana sövdüyse Max ifade verir ailesi kızar falan o kadar.
Neden şikayet edeceksiniz? Özel değilse söyler misin? Bende bir oyunu şikayet edeceğim.
Sorun ne? Neden şikayet edeceksiniz?
Eski açtığı konuda hatırladığım üzere hesabına 1000 TL para yatırmış olduğu, hesabına giremediği ve Zula desteğin ilgilenmediğini söylemişti.

Eski açtığı konuda hatırladığım üzere hesabına 1000 TL para yatırmış olduğu, hesabına giremediği ve Zula desteğin ilgilenmediğini söylemişti.

1000? 100'dür inşallah. Allah'ım lütfen 100 olsun yarabbim. Burada şikayetlik bir şey yok.

Paragöz şirket... Direkt polise gitsin onlar ilgili birimlere yönlendirir zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Aynen öyle teşekkür ederim.
Paragöz şirket... Direkt polise gitsin onlar ilgili birimlere yönlendirir zaten.
Bilgin için teşekkür ederim. CİMER ilgilenmezse öyle yapacağım. Basit bir konu değil. Üstelik bu sorunu Zuladan başka hiç kimse yaratamaz. Sonuçta ben böyle bir şey yapamam.
Merhaba ekran görüntüsünü atabilir misin oradaki kurumların.
Efendim Adalet Bakanlığı olarak seçtim. Şuanda listeyi göremiyorum. Eğer yanlış seçtiysem yönlendirmeniz için konuya devam ediyorum.
BTK yoktu sanırım.
Oyun içinde yapılan bir şeyse çok bir şey olmaz 12 yaşındaki çocuk sana sövdüyse Max ifade verir ailesi kızar falan o kadar.
Aslında polise gitmekten biraz geri kaçıyorum. Oyun için mi bizi meşgul ediyorsun derse saf gibi kalırım. Daha önce hiç polis karakolunda bulunmadım. O yüzden biraz geri duruyorum açıkçası😂. Bu polisimden korkmak değil de oyun için rahatsız ediyor olmam. Ama işin içinfe kurtarmak istediğim 1000 TL belki de fazla bir miktar var.

Geri
Yukarı