Zula'yı şikayet ettiğim CİMER cevap vermiyor

emretpcux

Hectopat
Arkadaşlar, 1000 TL üzeri para yüklediğim Zula oyununda hesabım bozuldu ve 2 aydır destek ekibi beni sallıyor. Bütün kanıtlarımla ve ödeme geçmişimle CİMER'e yazı gönderdim Adalet Bakanlığı aracılığıyla. Fakat 4 günü geçti bir sonuç alamadım. Sizce nerede yanlış yaptım? Adalet Bakanlığı'na değil de BTK'ye mı göndermeliydim?

Diğer sorum da şu: Sakarya'nın bir köyünde oturuyorum. CİMER ilgilenmezse polise git demişlerdi. Bulunduğum konuma jandarma bakıyor. Hangisine gitmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, 1000 TL üzeri para yüklediğim Zula oyununda hesabım bozuldu ve 2 aydır destek ekibi beni sallıyor. Bütün kanıtlarımla ve ödeme geçmişimle CİMER'e yazı gönderdim Adalet Bakanlığı aracılığıyla. Fakat 4 günü geçti bir sonuç alamadım. Sizce nerede yanlış yaptım? Adalet Bakanlığı'na değil de BTK'ye mı göndermeliydim?

Diğer sorum da şu: Sakarya'nın bir köyünde oturuyorum. CİMER ilgilenmezse polise git demişlerdi. Bulunduğum konuma jandarma bakıyor. Hangisine gitmeliyim?
Hocam geçmiş olsun, dava açıp paranızı geri isteyebilirsiniz. 1000 TL ile ne oyunlar oynanır :D.

4 gün aşırı kısa bir süre ben bana gelen tehdit mesajlarını göndermiştim siber suçlara ve 40 gün sonra geri dönüş yapıldı yani bu mahkeme cimer siber suçlar çok geç yanıt veriyor muhtemelen yoğunluktan bir ay daha beklemelisin.

Bence BTK'ye şikayet edin. Sakarya'nın bir köyünde oturuyor olmanız da polise şikayet edemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Jandama oradaki bölgesel olaylara bakıyor. Kavga, silahlı çatışma vs. gibi.

Geri
Yukarı