İnceleme Zuoya GMK87

Hocam hayırlı olsun gayet güzel görünüyor.

bende aldım klavyeyi fakat macro ataması yapmak istiyorum ama yapamadım. 3 layer bulunuyor yazıyor içinde çıkan kağıtta MO(2) ve MO(3) tuşları ile layer değişiyor diyor fakat ben bu tuşlarını hangi tuşlar olduğunu anlayamadım. fn+g kombinasyonu yaptığım yazdığım macro çalışsın istiyorum fakat çalışmıyor. link ben buradan aldım burada sürücü için link vermişler içinde bir firmware var yapmakta yarar varmıdır?

@afkybnds sen daha iyi bilirsin hocam.

Buradaki drive linkinden json dosyasını indirip klavye usb ile bağlı şekilde iken via üzerinden makro ayarlayabiliyorsunuz. GMK87'nin kendi programı yok diye biliyorum, indirdiğiniz program başka bir şey için olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürün sayfasındaki linkte firmware ve json dosyaları bulunuyor ama firmware yapılması gerekiyormu bilmiyorum. VİA ile denemiştim ama yapamamıştım. Sanırım atladığım bir nokta var. Teşekkürler cevap için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…