Zup! Benzeri oyun önerisi

urn4ga

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI B450-M-A PRO MAX, CPU: AMD Ryzen 3 3200G, GPU: MSI GTX 1650 LP OC 4GB, RAM: HyperX Fury Black 8x2GB 3600MHZ RGB, PSU: Corsair TX650M Kasa: Everest Crystal, Termal Macun: Arctic MX-4
Meslek
Öğrenci, yarı zamanlı grafiker ve developer
Selamlar. Kısa bir süre önce hem Zup! Hem de qop serisini bitirdim. Bu seriler gibi kâr edebileceğim başka oyunlar var mı?
Edit: Oik serisini gördüm sizce mantıklı mı?

JRPG Bundle 1.08 TL. İçinde 4 adet oyun var. Kartlarıyla kâr edilebilir.

Bu tarz oyunları bulmak için arama kısmında en düşük fiyata göre sıralamanız, paketleri seçmeniz, Steam koleksiyon kartlarını seçmeniz gerekmekte.

Bu tarz oyunları bulmak için arama kısmında en düşük fiyata göre sıralamanız, paketleri seçmeniz, Steam koleksiyon kartlarını seçmeniz gerekmekte.
Paketler dediğiniz?

Bir de söylediğiniz oyunun ismiyle arattığımda çıkmıyor.

Selamlar. Kısa bir süre önce hem Zup! Hem de qop serisini bitirdim. Bu seriler gibi kâr edebileceğim başka oyunlar var mı?
Edit: Oik serisini gördüm sizce mantıklı mı?
Hentai serilerinde kartlardan kar edebileceğiniz epey oyun vardı. Oyun kısmını hiç bilmiyorum ama kart düşürme ve kar konusunda iyi.

Hentai serilerinde kartlardan kar edebileceğiniz epey oyun vardı. Oyun kısmını hiç bilmiyorum ama kart düşürme ve kar konusunda iyi.
Oyun oynamaya gerek yok bence direk. Achivement manager kullanabilirim. Sadece yüksek kâr oranlı oyunlar arıyorum. Hentai oyunlarından haberim var fakat hangilerini almalıyım bilmiyorum.

Bunun gibi birden fazla oyun içeren oyun paketleri oluyor.
Peki bunların listesinin olduğu bir site vs. varmı yoksa bu paketin yayıncısından aramak mı gerekli?

Bunun gibi birden fazla oyun içeren oyun paketleri oluyor.

Bir de Steam'in uygulamasında gözükmüyor bu paket. Sadece sitede var bu. Siteden almakla uğraşmak istemiyorum.

Peki bunların listesinin olduğu bir site vs. varmı yoksa bu paketin yayıncısından aramak mı gerekli?

Bir de Steam'in uygulamasında gözükmüyor bu paket. Sadece sitede var bu. Siteden almakla uğraşmak istemiyorum.
Steam üzerinden bu paketi bulmak için paketin içindeki Secret of Megia isimli oyunu Steam'de aratın. Aşağı indiğinizde bu paketi göreceksiniz.

Bu linkten de bu tarz oyun paketlerini bulabilirsiniz. Uğraşmak istemiyorsanız sizin bileceğiniz iş.

Steam üzerinden bu paketi bulmak için paketin içindeki Secret of Megia isimli oyunu Steam'de aratın. Aşağı indiğinizde bu paketi göreceksiniz.

Bu linkten de bu tarz oyun paketlerini bulabilirsiniz. Uğraşmak istemiyorsanız sizin bileceğiniz iş.

Linkteki oyunların hepsi mi dediğiniz şekilde peki?

Secret of Megia yı arattığımda bile Steam'de çıkmadı. Bu bir hata falan mı acaba? Gizlememiş olmama rağmen kütüphanemde gözükmeyen oyunlar vs. var.

Yeni konular

Geri
Yukarı