ZyXEL 11AX DX3200 modem kullanılır mı?

chaturanga

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktaki modemi kullanan var mı? Modemim arızalandı ve bu modem Wi-Fi 6 destekli en uygun model gibi görünüyor. Türk Telekom 35Mbps VDSL kullanıyorum. Bu cihazı düşünüyorum.
Hiç kullanan yok mu bu modemi?

Son düzenleme:
Evet hocam aldım Telekom'dan. Kullanıyorum. Bilgisayarım Wifi 6 desteklediği için almıştım, şimdiye kadar bir sorun yaşamadım ama yani eski modemime göre performans arttı mı ne kadar arttı test edecek kadar da kurcalamadım.
2.4GHz'de 11ax modu da olsa güzel olurdu.

Son düzenleme:
2.4ghz de 11ax modu oluyor muymuş? Ben olmuyor diye biliyorum. Ben de aldım modemi, bir çok modem kullandım evim santrale uzakta olduğu için fazla kopma yaşıyordum. Kneetic, Tplink vs derken en stabil bu çalıştı. Araştırdığım kadarıyla en iyi modemler broadcom işlemcili modemler.

2.4ghz de 11ax modu oluyor muymuş? Ben olmuyor diye biliyorum. Ben de aldım modemi, bir çok modem kullandım evim santrale uzakta olduğu için fazla kopma yaşıyordum. Kneetic, Tplink vs derken en stabil bu çalıştı. Araştırdığım kadarıyla en iyi modemler broadcom işlemcili modemler.
Oluyor hocam wifi 6'nın özelliklerinden biri o zaten. İncelenen bu modemde var örneğin.

Oluyor hocam Wi-Fi 6'nın özelliklerinden biri o zaten. İncelenen bu modemde var örneğin.

O kaç TL bu kaç TL hocam, arada bayağı fark var :)

O kaç TL bu kaç TL hocam, arada bayağı fark var :)
Evet pahalı ama 2.4GHz'de wifi 6 modu olduğundan pahalı değil hocam, ben sadece örnek olarak verdim. Zyxel'in dörtte bir fiyatına olan modelinde de var hocam, hatta hepsinde var gördüğüm kadarıyla bir Türk Telekom'un markalanmışlarında yok.

Evet pahalı ama 2.4GHz'de Wi-Fi 6 modu olduğundan pahalı değil hocam, ben sadece örnek olarak verdim. ZyXEL'in dörtte bir fiyatına olan modelinde de var hocam, hatta hepsinde var gördüğüm kadarıyla bir Türk Telekom'un markalanmışlarında yok.

ZyXEL DX3301 modelinde 2.4GHz üzerinde Wi-Fi 6 varmış büyük ihtimalle Türk Telekom ucuz olsun diye ekletmedi bu özelliği DX3200 modeline. Belki root veya supervisor şifrelerini bulursak görünür tam olarak.
Üstteki fotoğraf DX3301( arkadaşa ait) alttaki fotoğraf DX3200 (bana ait).

IMG_20230131_111435_622.jpg

Screenshot_20230131_111652_Chrome.png

Geri
Yukarı