ZyXEL modemde Brawl Stars ani ping artışı oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet daha demin BlueStacks sistem gereksinimlerini kontrol ettim.
Sadece BlueStacks en az 2GB Ram istiyor. Oyuna da Ram kalmıyor. Bu yüzden kasıyor olmalı.
Zaten önerilen olarak da 8GB denilmiş.
Teşekkür ederim.Ram almak lazım yapıcak bişey yok iyi forumlar.

Modem var bizde, TTNET Türk Telekom. Dibimde PC'nin yanında yine de lag var. Karakter yürümüyor, mermi gitmiyor. Nasıl gider bu lag sorunu? Mobil veri denedim, yine de aynı şey. Nasıl çözerim bu sorunu? Başkasında interneti kötü olmasına rağmen ping falan yok, akıcı oynuyor. RAM'le alakası olabilir mi?

Eki Görüntüle 639571Eki Görüntüle 639573

O herkeste yaşanıyor maalesef.

Soru başlıkta. Düşük RAM ping, lag falan yapar mı? Çünkü benim oyunlarda çok pingim oluyor RAM 4 GB. 4.5G mobil veri ile bağlandım yine de lag oldu, ping oldu. Çoğu oyunda oluyor ping, lag internet iyi ama lag oluyor. RAM taksam ping, lag gider mi sizce alakası var mıdır?

Soru başlıkta. Düşük RAM ping, lag falan yapar mı? Çünkü benim oyunlarda çok pingim oluyor RAM 4 GB. 4.5G mobil veri ile bağlandım yine de lag oldu, ping oldu. Çoğu oyunda oluyor ping, lag internet iyi ama lag oluyor. RAM taksam ping, lag gider mi sizce alakası var mıdır?

Ping yapmaz, tek kanal RAM ile çift kanal RAM arasında FPS farkı vardır. Slot varsa ikinci RAM'i takarak FPS'yi arttırabilirsin.
Mobil internette ping olması normal. Baz istasyonu yoğunluğu ve mesafesine göre ping olur. Yüksek hız düşük ping demek değildir.

Hocam, ping ile RAM'in alakası yok. RAM kaynaklı drop yemek ayrı bir durum. Bende 16 GB RAM olmasına rağmen ping olabiliyor. Ping internet ile ilgili bir durum.

Öncelikle modeme kablolu mu bağlanıyorsun bağlanmıyorsan Ethernet kablo ile bağlanmayı dene.
RAM lag falan yapmaz tamamen olay internet ile alakalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı