ZyXEL modemde Brawl Stars ani ping artışı oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Brawl Stars oynuyorum laptoptan ekran kaynaklı mermiler gecikiyor sanırsam ben böyle düşünüyorum ekran ms değerini ölçtüm monitörün yani 17.67 ms çıktı. Çok yüksek yani 1 ms olanların oyunu akıyor yağ gibi monitör gecikmesi kaynaklı olabilir mi sizce bence bundan kaynaklı nasıl çözerim input lagı?
1633116226033.png

Kolay gelsin.
Bu sorunu bence arkadaşınızın bilgisayarlarında da deneyin. Emülatör kaynaklı olup olmadığını öğrenin.

Ben değil rica ederim. Arkadaş açıyor. İşlemcisinde de bir hata olduğunu sanmam. Hyper-v statüsü ne durumda?

Bir bilgim yok Hyper v statüsü ile alakalı nereden bakacağım?
Ben değil rica ederim. Arkadaş açıyor. İşlemcisinde de bir hata olduğunu sanmam. Hyper-v statüsü ne durumda?

Hocam modemden bütün ayarlar yapılı aklınıza gelen her şey: QoS, DNS, kanal ayarı, bant genişliği falan hepsi yapılı laptopun ayarlarında da TCP Optimizer'daki laptopuma uygun olan ayarlar da yapılı diğer regedit ayarları falan da yapılı bir sürü ayar yapılı mesela ayar yapıyorum düzeliyor yarım saat sonra tekrar başlıyor lag başladığı an düzelmiyor işte.

Arıyorum nerede olduğunu. Birazdan bulup atarım.
1633117041193.png

Heh burada.

Sanal Makine Platformu
Windows Hiper Yöneticisi Platformu
Bunları yükler misiniz? Belki bir yararı olabilir. Seçtikten sonra Tamam'a basın. İşlem başlayacaktır.
Burada Hyper-V'li bir şey de yazabilir. Hiper ve Hyper-V yazan her şeyi indirin hocam.

Hocam modemden bütün ayarlar yapılı aklınıza gelen her şey: QoS, DNS, kanal ayarı, bant genişliği falan hepsi yapılı laptopun ayarlarında da TCP Optimizer'daki laptopuma uygun olan ayarlar da yapılı diğer regedit ayarları falan da yapılı bir sürü ayar yapılı mesela ayar yapıyorum düzeliyor yarım saat sonra tekrar başlıyor lag başladığı an düzelmiyor işte.
Modemle alakalı olmaz inanın. TCP Optimizer kullanımını önermiyorum bu arada.
Sanallaştırma yazan yerin altında da Hyper-V desteği: Evet durumunda olmalı.
1633117308324.png

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 1178073
Heh burada.

Sanal makine platformu.
Windows Hiper yöneticisi platformu.
Bunları yükler misiniz? Belki bir yararı olabilir. Seçtikten sonra Tamam'a basın. İşlem başlayacaktır.
Burada Hyper-v'li bir şey de yazabilir. Hiper ve Hyper-v yazan her şeyi indirin hocam.

Eki Görüntüle 1178073
Heh burada.

Sanal makine platformu.
Windows Hiper yöneticisi platformu.
Burada Hyper-v'li bir şey de yazabilir. Hiper ve Hyper-v yazan her şeyi indirin hocam.

Sanallaştırma yazan yerin altında da Hyper-v desteği: Evet durumunda olmalı.
Eki Görüntüle 1178079

İnterneti kötü değildir. Muhtemelen hatta diğer oyunlarda sorun yaşamıyordur. Bence sistem entegre çalışmıyor. Biz de işte deniyoruz bir şeyler.

Hocam yaptım ama BlueStacks açılmıyor Hyper v destekleyen sürümü indirdim onda da motor başlatılamadı deyip açılmıyor açılsaydı ama bence sorun çözülcekti niye böyle oldu anlamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı