ZyXEL modemde Brawl Stars ani ping artışı oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyunda mermiler geç gidiyor veya bazen karakterler kesik kesik ilerliyor (laglı).bu sorun bazen düzeliyor oyun akıcı hale geliyor ama hemen tekrar başlıyor aynı sorun.4.5 g mobil veri kullanmama rağmen düzelmedi yine aynı. Diğer kişilerde bu sorun yok nadiren vardır internetimin o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. YouTuber'ların oyunları akıcı yağ gibi benim çok gecikmeli oyundan soğudum resmen. Bir de modem salonda ben odadayım ondan olabilir mi internet 5'te 4 diş çekiyor. Çözüm önerilerinizi bekliyorum, yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

Oyun kasıyor mu?

Brawl Stars oynuyorum BlueStacks'tan. Kaynak izleyicisinden baktım, ms değeri bayağı yüksekti, oyunda çok lag var zaten internetim iyi olmasına rağmen. Bunu nasıl düşürürüm CMD'den vs falan, bilen var mı?

1626946497985.png

Oyun zaten sıkıntılı kardeşimde oynuyor sürekli internet problemi var.
Bir de BlueStacks olunca daha da fazla olması normal.

PC'den Brawl Stars oynarken çok fazla lag oluyor. Oyunun normalde akıcı olması lazım mermiler attığım anda gitmesi lazım karakter normal yürümesi lazım ama bu şeyler çok geç oluyor yani lag oluyor. Atıyorum karakter laglı yürüyor mermiler geç gidiyor. Evde 4 kişi yaşıyor 4'ü de internete bağlanan kişiler. Ve modem salonda ben ise biraz uzağındaki odadayım sorun bundan kaynaklı olabilir mi? Mobil veri bağlasam da oluyor bu arada lag her türlü oluyor en ince ayrıntısına kadar ayar yaptım bütün her şeyi yaptım PC'nin performansını arttırmak için lagı çözmek için ona rağmen çözülmedi. Ne yapmam lazım nasıl çözerim bu sorunu yardım eder misiniz PC'yi aldığımdan beri Brawl Stars oynuyorum hala devam ediyor sorun aldığımdan beri laglı. PC'nin özellikleri şu:
i5 7200U.
8 GB RAM.
MX130 2b.
1 TB hard disk.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetiniz yavaş değilse sorun büyük ihtimalle Supercell sunucuları kaynaklıdır. Brawl Stars eskiden oynardım, Wi-Fi'de bile inanılmaz yavaştı. Çöp sunucuları var, bir kere bile bakım yapmıyorlar. Onun dışında emülatör yerine telefon kullanırsanız daha iyi bir performans alırsınız akıcılık olarak. (internet manasında.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı