Zyxel modemde modem arayüzüne girememe

BERKAYYYyyyyyy

Hectopat
Daha fazla  
Zyxel VMG3312-B10B. Bu modemle modem arayüzüne giriş yapamıyorum ve modem eskidi şimdi yeni modem alıcam ama o da aynı marka: Zyxel VMG1312-B10D 300Mbps Kablosuz 4-Port 2x5dBi 1xUSB WPS Fiber Destekli VDSL2/ADSL2+ Modem/Router

Fakat aynı marka oldugu için giriş yapamama sorunundan korkuyorum bi problem olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de farklı model olsa da Zyxel kullanıcısıyım. Bazen bende de arayüze girmeye çalışırken zaman aşımına uğruyor. Modemi kapatıp açarak hallediyorum.

modem arayüzüne giriş yaptıktan sonra direk tarayıcıdan değil sağ üstte yer alan çıkış seçeneğine tıklayarak çıkmak gerekir yoksa giriş yapmaz, kapatıp açmak gerekir.

bende bu modemlerden farklı yerlerde kurulu 3 adet vardı. son versiyona güncelledim, aynı sorunlar bende de oldu. son olarak arayüz giriş şifrelerini kabul etmemeye başladı. Anladım ki ttnet veya başka birileri modeme uzaktan otomatik kilitleme veriyorlar. Bu şekilde bu modemi ttnetin dışında kullanamıyorsunuz. Son güncellemeyi kimse yapmasın. tavsiye etmiyorum. reset ile sorun düzeliyor ancak bir hafta sonra tekrar arayüz şifresini girdiğinizde, girdiğiniz şifreye yanlış diyor. girsede arayüze girince hata veriyor. 3 modemi de airties 5760 ile değiştirdim ve çok memnunum. herkese tavsiye ederim airties modemi. TTNET in verdiği bütün modemler sorunlu zaten. ilk aylar güzel kullanıyorsunuz, daha sonra yavaşlama,kopma gibi sorunlarla karşılaşıyorsunuz. inanın söylediklerim benim başıma gelen şeylerdir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı