ZyXEL P-1302-T10B Windows 8.1 bu ağa bağlanamıyor sorunu

MC@HACKER

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Windows 8.1 kurulu masaüstü bilgisayarımdan kablosuz wifi kart ile belirttiğim modeme bağlantı sorunu yaşıyorum. Tabletten vs. bağlanabiliyorum ama yeri gelince pratik çözüm ile sorunu çözmeye çalıştığım zaman tabletten bile bağlanamıyorum. Hata ise bu ağa bağlanılamıyor şimdi ben ne yapmalıyım ki bu sorunu halledeyim. Wifi sürücülerim gayet güncel windows sürücüsü kurulu değil. Çünkü windows 8 in wifi sıkıntısı oldukça biliniyor. Her neyse firmware yada başka bir şey lazım ise link atarsanız sevinirim çünkü ben bulamadım.
Teşekkür ederim...

Kablosuz ağa daha önce hiç kullanmadığın yeni bir isim belirleyerek bu problemi çözebilirsin kardesim. Kablosuz ağ ayarları dökümanı burda var ; ftp://ftp.zyxel.com.tr/Teknik_Dokumanlar/ADSL_Modem/4.%20Aray%FCz%20(%20Linux%20)/internet_Baglanti_ve_Kablosuz_Ag_Ayarlari.pdf

Yada bilgisayardan kablosuz ağ isminin üzerine gelip ters tıkla, bu ağı unut de, sorun çözülecektir.

Kablosuz ağa daha önce hiç kullanmadığın yeni bir isim belirleyerek bu problemi çözebilirsin kardesim. Kablosuz ağ ayarları dökümanı burda var ; ftp://ftp.zyxel.com.tr/Teknik_Dokumanlar/ADSL_Modem/4.%20Aray%FCz%20(%20Linux%20)/internet_Baglanti_ve_Kablosuz_Ag_Ayarlari.pdf

Yada bilgisayardan kablosuz ağ isminin üzerine gelip ters tıkla, bu ağı unut de, sorun çözülecektir.
Canavar gibi yeni makina topladım kardeşim. Anakart ölmüş bende amd a6 6400k aldım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı