Zyxel P1302-T10B Arayüz Açılmama Sorunu

• Konuyu başlatan BuiX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 5B

BuiX

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Kolay gelsin Technopat ailesi. Bu sabah firmware güncellemesi yaptığım P1302-T10B modeli Zyxel modemimin arayüzüne girmeye çalıştığımda "400 Bad Request Your client has issued a malformed or illegal request." hatası alıyorum. 192.168.1.1'e girdiğimde kullanıcı adı ve şifre istiyor normal olarak, giriş yaptığımda da bu hatayı veriyor. İnternette sorun yok ancak arayüze giriş yapamıyorum.

Yaptığım güncelleme versiyon numarası; (AAJC.8)C0

Kurulum CD'sini taktığımda firmware güncellemesi bu versiyonda gözüküyor yani tanınmış durumda, sorun nereden kaynaklanıyor çözebilmiş değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de vardı modemi servise gönderdim modeminiz de bir şey yok diye geri gönderdiler. Modemi tekrar denedim bu sefer ara yüze girdim.

Sayfayo yenileyip giriş yapmayı deneseydiniz. Bende de Pirelli DRG 125 modem var aynı sorunu ben de yaşıyordum ve sayfayı yeniledim yanlışlıkla ve gördümki giriş yapmamı isteyen bir kutucuk çıktı. Fabrika ayarlarındaydı ve ilk kez gireceğim için kullanıcı adım admin ve şifremin TTNET olacağını düşündüm çünkü modemim TTNET'in verdiği bir modem. Giriş yaptıktan sonra şifreyi değiştirmek istiyor musunuz dedi ve bende değiştirmeden devam ete basarak arayüze ulaştım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı