Zyxel P-1202-T10B ile İnternete Bağlanamama Sorunu

arkham

Kilopat
Makaleler
51
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yıllardır kullandığım TTnet vermiş olduğu AirTies RT-206V3 model yerine dün yeni almış olduğum konu başlığında yazan Zyxel markalı modemde internete bağlanma sorunu yaşıyorum.

Fotoğrafda göreceğiniz üzere internet ışığıda dahil hepsi yanmaktadır fakat tarayıcı açtığımda "İnternet bağlantısı yok" diye hata alıyorum. Sağ alt windows bildirim çubuğunda internet simgesinde sarı uyarı işareti var.

Paketten kurulum CD' si çıktı ama DVD okuyucu yok kasada kurulum vs. yapmadım. Ne yapmalıyım sizce sorun nedir? @Recep Baltaş

4 (1224 x 1224).jpg
5 (1224 x 1224).jpg
image.jpeg

@BilgisayarKurdu

Kullanıcı adını doğru girdiğinden emin ol. Servis sağlayıcı ne idi ? Ayrıca Firmware güncellemesi yap modeme. AMG1202-T10B diye geçiyor.

Global Yükleme Merkezi - AMG1202-T10B | ZyXEL

Abi verdiğin linkte indirme başlamıyor, indirme sayfası açılmıyor hata veriyor?

ADSL kullanıyorum abi 16 Mb TTnet paketi. Hala bu yeni model tanıyamadı internet açılmıyor tarayıcı hata veriyor. Kurulum CD si var ama kasa da CD girişi yok ondan mı neti tanıyamıyor bu modem? @Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı