Çözüldü Zyxel VMG 3312 B10-A Arayüz Şifresi

• Konuyu başlatan str0ke
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 722B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

str0ke

Hectopat
Yer
İstanbul,Sarıyer
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Zyxel VMG 3312 B10-A modeme sahibim.

Tarayıcıya 192.168.1.1 yazıyorum, kullanıcı adı ve şifre istiyor. Ne yazmam gerek bilmiyorum. Wi-Fi şifresini değiştirmek için girmem lazım. Modemi resetledim.

Dışardan alınan modemlerde kullanıcı adı : admin şifre : 1234
TTnet 'den alınan modemlerde kullanıcı adı : admin şifre : ttnet

Her iki şekilde de giremiyorsanız şifreyi değiştirmişsiniz demektir, hatırlayıp girmeniz gerekiyor yada modemi fabrika ayarlarına almanız gerekiyor. ( Arkasında içeriye doğru küçük bir delik var reset yazar, ince bir cisimle 20 saniye basmanız yeterli )

Zyxel VMG 3312 B10-A modeme sahibim.

Tarayıcıya 192.168.1.1 yazıyorum, kullanıcı adı ve şifre istiyor. Ne yazmam gerek bilmiyorum. Wi-Fi şifresini değiştirmek için girmem lazım. Modemi resetledim.
Resetle ve daha sonra 192.168.1.1'e git admin TTNET yap oluyor bende oldu ve 4 aydır bunla uğraşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıcı Adı: admin
Kullanıcı Şifresi: admin

şeklinde tekrardan deneyin.
Modemi resetledim yine olmadı nasıl yapıcam söyler misin?

Dışardan alınan modemlerde kullanıcı adı : admin şifre : 1234
TTnet 'den alınan modemlerde kullanıcı adı : admin şifre : ttnet

Her iki şekilde de giremiyorsanız şifreyi değiştirmişsiniz demektir, hatırlayıp girmeniz gerekiyor yada modemi fabrika ayarlarına almanız gerekiyor. ( Arkasında içeriye doğru küçük bir delik var reset yazar, ince bir cisimle 20 saniye basmanız yeterli )

Yaptım olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı