ZyXEL VMG1312-T20B TürkNet ile kullanılabilir mi?

arnold81

Picopat
Merhabalar.

www.turk.net'e abone oldum. Aşağıdaki modemi aldım. VDSL ve ADSL özelliği var ama açıklama da fiber yok yazmış. Bu modem Turk.Net'de çalışır mı?

Merhabalar.

www.turk.net'e abone oldum. Aşağıdaki modemi aldım. VDSL ve ADSL özelliği var ama açıklama da fiber yok yazmış. Bu modem Turk.Net'de çalışır mı?

Altyapınız ne kadar destekliyor? Eğer fiber kullanmayacaksanız kullanabilirsiniz.

Bu hizmeti satın aldım. Sanırım fiber değil, bakabilir misiniz?

Telefondaki müşteri hizmetleri "VDSL özelliği olan bir modem olması gerek" dedi.

VDSL 100mbps destekleyebilir. Sıkıntısız kullanabilirsiniz en geç 1 hafta içerisinde kurulum yapmaya gelirler zaten.

Merhabalar.

Hocam aynı modemi ben sipariş verdim.

Fakat yeni tasarım harici kablosuz yani Wi-Fi donanımı dahili olarak içinde bulunuyor.
Modem hakkında yorum yapabilir misiniz?

Hocam aynı modemi ben sipariş verdim.

Fakat yeni tasarım harici kablosuz yani Wi-Fi donanımı dahili olarak içinde bulunuyor.
Modem hakkında yorum yapabilir misiniz?

Antenleri var, resimde antensiz görünüyor ama 2 tane anteni var. Ben hızından ve kullanım kolaylığından memnun kaldım.

1606980683214.png

Video tanıtımı yapan birini buldum YouTube'da.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Antenleri var, resimde antensiz görünüyor ama 2 tane anteni var. Ben hızından ve kullanım kolaylığından memnun kaldım.

Eki Görüntüle 761802

Video tanıtımı yapan birini buldum YouTube'da.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam evet bu modelinde var fakat sizde şuan mesela sıfır almak istediğiniz taktirde anteni bu şekilde değil içine gömülü dahili olan son sürümü almak zorunda kalacaksınız.

Sanırsam siz memnunsunuz modemin kendisinden çekim gücünden diğer beklentilerinizden.

İnşAllah umuyorum ki antenlerini içine koymaları üzecek bir durumu ortaya çıkarmaz.

Hocam modem hakkında bir sorun yaşamadınız değil mi? Memnunsunuz heralde.
Ekran Alıntısı.JPG

Hocam evet bu modelinde var fakat sizde şu an mesela sıfır almak istediğiniz taktirde anteni bu şekilde değil içine gömülü dahili olan son sürümü almak zorunda kalacaksınız.

Sanırsam siz memnunsunuz modemin kendisinden çekim gücünden diğer beklentilerinizden.

İnşallah umuyorum ki antenlerini içine koymaları üzecek bir durumu ortaya çıkarmaz.

Hocam modem hakkında bir sorun yaşamadınız değil mi? Memnunsunuz herhalde.
Eki Görüntüle 761818

Bende sıfır almıştım ama antenli model geldi. Antensiz modeli olduğunu bilmiyordum. Ürün elinize ulaştığında çekip gücüne bakıp, buraya yazar mısınız? Merak ettim bu modeli.

Modemde hiçbir sorun yaşamadım. Hızından ve Wi-Fi özelliğinden memnunum.

Modemler hakkında gelen bir sorum olacak, akşamları yatarken modemi kapatıyor musunuz?

Hocam evet bu modelinde var fakat sizde şuan mesela sıfır almak istediğiniz taktirde anteni bu şekilde değil içine gömülü dahili olan son sürümü almak zorunda kalacaksınız.

İnşAllah umuyorum ki antenlerini içine koymaları üzecek bir durumu ortaya çıkarmaz.

Hocam modem hakkında bir sorun yaşamadınız değil mi? Memnunsunuz heralde.
Eki Görüntüle 761818
Bende sıfır almıştım ama antenli model geldi. Antensiz modeli olduğunu bilmiyordum. Ürün elinize ulaştığında çekip gücüne bakıp, buraya yazar mısınız? Merak ettim bu modeli.

Modemde hiçbir sorun yaşamadım. Hızından ve Wi-Fi özelliğinden memnunum.

Modemler hakkında gelen bir sorum olacak, akşamları yatarken modemi kapatıyor musunuz?
Merhaba konuyu hortlattım ama üründen memnun musunuz ? 75 mbps 8 upload hızlı pakete geçeceğim. Ethernet ile kullanıyorum. Ping sorunu yaşıyor musunuz ? Oyunlarda vesaire. Şu anda ping spike(Ping'in 20'den 500'e 2 saniyeliğine fırlayıp inmesi) sorunları yaşadığım için adsl'den vdsl'e geçeceğim. Bu modem alınır mı güzel midir ? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Geri
Yukarı