Superonline modem ile TürkNet kullanılabilir mi?

iuluocak

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Türk.net internet bağlatıyorum. Elimde Süperonline ama Huawei marka HG658 V2 modem mevcut. Bazı yerlerde hızı keser işte 16'ya kadar verir üstünü vermez tarzı şeyler yazıyor Süperonline modemi olduğu için. Böyle bir sorun yaşar mıyım? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet tek yapman modem arayüzünden Türknet'in sana verdiği ID ve şifreyi girip kaydetmen lazım. Kuruluma gelecekleri sırada kablo falan çekme işin hazırsa modemi de ayarlatırsın. Türk Telekom modemi kullanıyorum bende.
VDSL gözüküyor modem 16 üzeri vermesi lazım ama Süperonline modeme hız sınırı gibi bir şey koyduysa geçemeyebilirsin. Ama böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum.

Biz Süperonline kullanıyorduk Turk.net'e geçiş yapacaktık Süperonline'ı iptal ettirmek için aradık bizden modemi geri istediler biz de kalması içinse 200 tl civarı bir ücret istemişlerdi bizde bir kargo şirketi aracılığıyla modemi geri gönderdik

Biz Süperonline kullanıyorduk Turk.net'e geçiş yapacaktık Süperonline'ı iptal ettirmek için aradık bizden modemi geri istediler biz de kalması içinse 200 tl civarı bir ücret istemişlerdi bizde bir kargo şirketi aracılığıyla modemi geri gönderdik
Modemi internet bağlandığı zaman satın aldıysa istemezler. Ama dediğiniz gibi Süperonline genelde modemi veriyor müşterisine kullandırıyor ayrılacağınız zaman geri alıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı