ZyXEL modem ile TürkNet interneti kurmak

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
Arkadaşlar bugün TürkNet'e geçtim SMS olarak şifre kullanıcı adı falan geldi. Modem satın almıştım ZyXEL VMG3625-T20A. Bir türlü kuramadım, müşteri hizmetleri sizin arayüzünüz farklı ZyXEL'i arayın diyor. Arıyorum şu an destek veremiyoruz diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgilendirme: İlla ISS tarafından verilen modemi kullanmak zorunlu değil.
Benim bildiğim Türkiye'de ISS'nin kendi verdiği modemi kullanmak zorundasınız. Kendi satın aldığınız modeminizi kullanamıyorsunuz.

Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu kurabildim cevaplayan herkese teşekkür ederim sormak istediğim bir soru daha var. VDSL 35 Mbps hız almam gerekiyor hız testinde 12 Mbps gözüküyor. Acaba VDSL'ye geçirmediler mi beni? Ondan mı kaynaklanır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu kurabildim cevaplayan herkese teşekkür ederim sormak istediğim bir soru daha var. VDSL 35 Mbps hız almam gerekiyor hız testinde 12 Mbps gözüküyor. Acaba VDSL'ye geçirmediler mi beni? Ondan mı kaynaklanır?
Kardeşim öncelikle TürkNet'in VDSL'e geçiş ile alakalı çokça yorum gördüm. Destek kısmına bunu bildir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı