Zyxel VMG3312-B10B Eski Firmware Dosyası

Blackwolf14

Kilopat
Daha fazla  
Bu üründe Telnet TTNET tarafından kapatılmış durumda. Eski firmware dosyalarında erişim var sanırım. Burada V.100 (AAPP.2)D0 @MF tarafından paylaşılmış ama link kullanılamıyor şu anda. Eski firmware dosyası elinde olan var mı? Modemde şu anda 100AAPP6D0 yüklü, en güncel sürüm bu zaten. 100AAPP5D1'i bulabildim ancak işime yaramadı maalesef.

Aşağıdaki linkten güncel yazılımı indirip deneyebilirsin.
Kod:
ftp://ftp.zyxel.com.tr/ZyXEL_URUNLERI/MODEMLER/VDSL_MODEMLER/VMG3312-B10B/100AAPP6D0.bin

Aşağıdaki linkten güncel yazılımı indirip deneyebilirsin.
Kod:
ftp://ftp.zyxel.com.tr/ZyXEL_URUNLERI/MODEMLER/VDSL_MODEMLER/VMG3312-B10B/100AAPP6D0.bin
Güncel yazılımda Telnet erişimi yok. Eski yazılımı bu yüzden arıyorum zaten. 100AAPP5D1'i de denedim onda da Telnet kapalı. @MF'ın paylaştığı V.100 (AAPP.2)D0 sürümünü indiremiyorum, linkler aktif gözükmüyor bende.

Sizde değil, aynı şekilde bende de linkler hatalı gözüküyor. Dosya adıyla arama motorlarında detaylı arama yapabilirsiniz.

Sizde değil, aynı şekilde bende de linkler hatalı gözüküyor. Dosya adıyla arama motorlarında detaylı arama yapabilirsiniz.
Yaptım da bir sonuca ulaşamadım maalesef. Bu ürün ülkemizde satıldığı için yurt dışından herhangi bir veriye de ulaşamıyorsunuz. ZYXEL eski yazılım dosyalarını serverda tutmuyor gözüküyor. Bir ihtimal burada dosyayı paylaşan kişinin bilgisayarında vardır diye konu açayım dedim ama yanılmışım. Cevap için teşekkürler. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı