Zyxel VMG3312 B10B Modeme Wi-Fi Bağlantı Sorunu

kerim şentürk

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler. Yaklaşık 2 ay önce Türknet'e geçtim gayet memnunum verdikleri hizmetten. Ancak Türknet'e geçtikten sonra daha önce kullandığım fakat sorun yaşamadığım modemde birtakım sorunlar ortaya çıktı. Modeme normalde telefondan bağlı iken arada modemden bağlantı kesiliyor ve telefonlardan modeme bağlantı sağlanamıyor. "IP adresi alınıyor" kısmında kalıyor ve modemi aç kapa yapmadığım sürece telefonlardan bağlantı sağlanmıyor. Bilgisayardan modeme kablo ile bağlı, bu yüzden bilgisayarda bağlantı kesilmiyor. Anladığım kadarıyla WiFi ile bağlantıda sorun oluşuyor. Modeme reset atmayı da denedim fakat bir sonuç elde edemedim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. (Modem: Ttnet Zyxel VMG3312 B10B)

Screenshot_2018-01-31-12-50-09-161.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı modeme sahibim. Arada sırada dediğinizi yapıyor ama resetleyince geçiyor. Sizin resetlemek dediğiniz fabrika ayarlarına döndürmek mi? Ayrıca sürümü kontrol ettikten sonra; yeni sürümü de deneyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı