ZyXEL VMG3625-T50b Wi-Fi kapsama alanı nasıl artırılır?

WARTEX

Kilopat
Merhaba TurkNet'ten aldığım ZyXEL VMG3625-T50b modemimin Wi-Fi kapsama alanı çok küçük geldi. Evin bazı bölgelerinde çekmiyor bile. Eskiden kullandığın, 100- 200TL civarında olan, çok daha kalitesiz bir TP-Link modemim bile çekiyordu. Modemin kapasitesi mi bu yoksa ayar vs. yapmam mı gerek?

Bende eskiden ASUS DSL-AC68U kullanıyordum daha sonra turknet'in verdiği VMG8623-T50B modeme geçiş yaptım ve anteni bile olmamasına rağmen çekim gücünde ufak bir artış gördüm.
Cihazı fabrika ayarlarına döndür, daha sonra firmware güncellemesi varmı diye bir kontrol et, varsa yap belki bir nebze olsun düzelme olur.

Merhaba TurkNet'ten aldığım ZyXEL VMG3625-T50b modemimin Wi-Fi kapsama alanı çok küçük geldi. Evin bazı bölgelerinde çekmiyor bile. Eskiden kullandığın, 100- 200TL civarında olan, çok daha kalitesiz bir TP-Link modemim bile çekiyordu. Modemin kapasitesi mi bu yoksa ayar vs. yapmam mı gerek?

Eski modeminizi kullanabilirsiniz eğer modem kullanıcı adı ve şifresini biliyorsanız modem arayüzü şifresi değil modem hesabı.

Geri
Yukarı