Beyfendi Kedi tarafından önerilen çözümler

 1. Beyfendi Kedi

  Çözüldü RTX 3060 sistemde bir anda oyundan atıyor

  Çözdüm hocam. RAM'ler anakartın sitesinde benim işlemcimle çalışamayacak durumda. İşlemci-bellek uyum listesinde (vermeer mimari) bulunmadığı için bu tarz sorunlar çıkarıyordu. (B450M S2H (Rev. 1.x) - Destek | Anakart GIGABYTE) RAM'leri Kingston Fury 3200MHz 8x2 Kingston HyperX Fury 8 GB 3200...
 2. Beyfendi Kedi

  Çözüldü RDR 2 3. şahış bakış açısı bozuldu

  Hocam "v" tuşuna basar mısınız acaba, uzak kamera açısına mı aldınız V tuşu ile?
 3. Beyfendi Kedi

  Çözüldü RTX 3070 sistemde NFS Payback CPU kullanımı fazla

  Hocam oyunun dosyalarının içine bu dosyayı atın bu dosyanın amacı işlemci çekirdeklerinin oyun için kullanımını limitlemek denedikten sonra çözüm olarak işaretleyebilirsiniz. Aynı işlemci bende de var o yüzden test edildi bu dediğim dosya ayrıca NFS Heat ve unboundda da çalışıyor...
 4. Beyfendi Kedi

  Çözüldü Hard diskten çıktığı düşünülen ses

  Hocam söylediğim için üzülüyorum ancak diskiniz ölmeye başlamış 1 yıl içinde kesin mefta öyle söyleyeyim çünkü hasarlı blok 1 kere başladığı zaman arkası kesilmez.
 5. Beyfendi Kedi

  Çözüldü RX 6650 XT NFS Heat drop sorunu

  Hocam size atacağım dosyayı oyunun kurulu olduğu klasöre atın bu işlemci kullanımınızı kısıtlayarak FPS dropu engelleyecek user.cfg inanmayan bu videoyu izlesin -1 atmış hemen akıllının biri nefret ediyorum sizden.
 6. Beyfendi Kedi

  Çözüldü GTA Online karakterler arası nasıl para aktarılır?

  Paran olan karakterden bankaya deposit yap 10 milyon dolara kadar yatırılıyor tek tek aktar sonra diğer karakterine gir ve parayı ister çek ister çekme ortak bankadaki parayı kullanırsın.
 7. Beyfendi Kedi

  Çözüldü RTX 3060 sistemde Cyberpunk DLSS açılmıyor

  Arkadaşlar sorun çözüldü ekran kartı driverini güncelledim ve artık DLSS aktif.
 8. Beyfendi Kedi

  Çözüldü Gigabyte B450M S2H en son BIOS sürümü nedir?

  Bu arada ben de şimdi fark ettim anakartı 2. el almıştım. Buna V2 sürümlü F63D BIOS'u yüklenmiş ama ben V1 anakart kullanıyorum. Şu ana kadar bir problem yaşamadım. Değiştirmeye gerek var mıdır bilmiyorum açıkçası.
 9. Beyfendi Kedi

  Çözüldü Ubisoft Connect'te oynanan AC Valhalla'da ilerleme korunur mu?

  Evet korunur bulut sistemi gibi düşün veriler yani oyun saveleriniz Ubisoft Connect'e kaydoluyor.
 10. Beyfendi Kedi

  Çözüldü Program kaldır'dan silinmeyen programlar nasıl silinir?

  Denetim Masası'na girin >programlar>programlar ve özellikleri tıklayın orada gözüküyorsa kaldırabilirsiniz. Bazı uygulamaların uninstall dosyası olmasa bile bu yöntemle kaldırılabiliyor.
 11. Beyfendi Kedi

  Çözüldü GTX 960 CS:GO 4:3 siyah bar kaldırma

  Ölçeklendirme nasıl yapılacak kısmında GPU seçebiliyor musunuz? Yoksa sadece ekran seçeneğimi var? Eğer seçebiliyorsanız GPU seçin bende şu an öyle onunla alakalı olabilir.
 12. Beyfendi Kedi

  Çözüldü Event ID 6008 minidump dosyası

  Valorant'ı ve Vanguard'ı sildim 5 gündür hiç reset atmadı sanırım çözüldü.
 13. Beyfendi Kedi

  Çözüldü Bilgisayar video izlerken takılıyor

  Tarayıcı ayarlarından sistem kısmına gelip donanım hızlandırmayı kapatıp deneyebilir misin?
 14. Beyfendi Kedi

  Çözüldü ReviOS nedir?

  Modlanmış Windows. Daha iyi performans almak için sistemdeki gereksiz işlemlerin kapatıldığı bir Windows hazırlanmış. Bunun örnekleri çok. Her formatta bu gereksiz işlemleri kapatmak ayar yapmak istemeyenler için direkt böyle Windows'lar kurabilirsiniz. Ben kendi elimle yapıyorum, optimizer...
 15. Beyfendi Kedi

  Çözüldü Windows 10 MBR'den GPT'ye nasıl çevrilir?

  Kurulum sırasında disk biçimlendirdiğimiz ve seçtiğimiz bölümde Shift + F10 tuşlayıp komut satırını açıp aşağıdaki kodları giriyoruz işlem bu kadar. Diskpart List disk. Select disk X ( bu X senin SSD ) sende muhtemelen 1. disk 0 olarak gelecektir(select disk 0) Clean Convert GPT. Exit Exit
 16. Beyfendi Kedi

  Çözüldü R5 2600 sistemde Cyberpunk 2077 oynarken mavi ekran hatası

  Konuyu açalı 1 hafta olmuş 1 haftadır vermedi ancak yine de tedirginim :D 1 aydır hata vermedi galiba chkdsk C: /f komutu çözdü en son o işlemi yapmıştım hata verdikten sonra.
 17. Beyfendi Kedi

  Çözüldü SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION mavi ekran hatası

  RAM bellek testini 2 ay önce yaptım, herhangi bir arıza çıkmadı. SS'i duruyor. Şimdi disklerime bakacağım. Sağ olun yardımınız için. HD Tune programı önceden açılıyordu, şimdi tıklıyorum ve trial kısmına evet dedikten sonra tepki vermiyor, açılmıyor. Chdsk C: /f komutunu CMD'ye girdim ve...
 18. Beyfendi Kedi

  Çözüldü UNEXPECTED_MODE_TRAP mavi ekran hatası

  Tamamdır hemen deniyorum :) 1 haftadır mavi ekran almadım sorunumun adı unexpected kernel mode trap adlı mavi ekran hatasıydı ve sorunumu çözen komut CMD'ye yazılan chdsk /f komutuydu. Yardımcı olan maksu ve ban1s cming. Nickli Technopat kullanıcılarına teşekkürler :)
 19. Beyfendi Kedi

  Çözüldü R5 2600 ve GTX 1660 Ti mavi ekran hatası

  Aygıt yöneticisinde güncellenmemiş bir driver olduğunu tespit ettim. Ünlem işareti vardı sürücüyü güncelle dedim ve güncellendi. Sürücünün adı AMD PCI sürücüsü 2 adetti 2'sini de güncelledim.
Geri
Yukarı