Daryl1dx tarafından önerilen çözümler

 1. Daryl1dx

  Çözüldü CoD: Modern Warfare 1 "Please insert the correct DVD-ROM" hatası

  Korsan yüksek ihtimal, ki MOD onayladığına göre yardım etmekte sakınca göremiyorum :) Dediğim gibi hocam, Crack yapmanız gerekiyor.
 2. Daryl1dx

  Çözüldü CS:GO silah sallanması nasıl kapatılır?

  cl_bob_lower_amt "5" cl_bobamt_lat "0.1" cl_bobamt_vert "0.1" cl_bobcycle "2"
 3. Daryl1dx

  Çözüldü Max Payne 2 kasıyor

  Hocam cihazınız laptop ise oyun launcherinden harici ekran kartını seçin. Aynı zamanda grafik ayarları kısmından oyunun dosya konumundan (örnek olarak) maxpayne2.exe dosyasını bulup yüksek performans seçeneğini seçin. Şahsen benim cihazım laptop ve böyle yaptığımda düzelmişti.
 4. Daryl1dx

  Çözüldü NVIDIA Sürücüsü "Bu Windows sürümü ile uyumlu değildir" hatası

  Hocam şu an "Standart" sürüm değilde "DCH" sürüm driveri kurmayı deniyorum. Bitince direkt olarak sizin dediğinizi yapacağım. Sorunu çözdüm. Başından beri "Standart" sürüm indiriyormuşum. Meğer "DCH" sürümünü indirmem gerekiyormuş.
 5. Daryl1dx

  Çözüldü Minecraft sunucuya harita nasıl yüklenir?

  Hocam önceden "FileZilla" yolu ile "world" dosyasını direkt olarak server dosyasına taşıyıp, değiştir deyip oluyordu. Şimdi nasıl bilemiyorum.
 6. Daryl1dx

  Çözüldü Steam CS:GO eşyası kayboldu

  Şu aralar Steam sunucularında sıkıntı var. Belki ondan dolayı olmuştur. Biraz beklemeni öneririm. Sunucu sıkıntısı düzeldiğinde envanterine eklenmezse desteğe başvurabilirsin.
 7. Daryl1dx

  Çözüldü Need for Speed Payback ESC tuşu çalışmıyor

  C:\Users\İSİM\Belgeler\Need for Speed(TM) Payback Dizinindeki "Settings" isimli klasörü silip oyuna girmeniz yeterli olacaktır. Bunu yaptıktan sonra bütün ayarlarınız sıfırlanır.
 8. Daryl1dx

  Çözüldü CS:GO Hile Kanalları ve Uygulamaları Neden Banlanmıyor?

  Artık bende buna inanıyorum. Hile satan kişiler,siteler v.b belli kaç senedir aktif duruyor. Aynı alan adıyla aynı internet adıyla v.s v.s.. Valve ne yapıyor ? Söyleyeyim ; "Canm sıkıldı.s ya Dust 2 deki kapıların yerini değiştiriyim " Miragedeki çop torbasını kaldırıyım Dust 2 A bölgesindeki...
 9. Daryl1dx

  Çözüldü Ubisoft Store'dan aldığım oyun gözükmüyor

  Mobilden gözükmemesi normal bende de olmuştu. PC'den UPlay launcher üzerinden giriş yaparsan profiline gözükür.
 10. Daryl1dx

  Steam Profilde Az Oyun Görünüyor

  Ücretsiz olarak oynanabilen oyunları da oynadıysanız ona göre sayılıyor profildeki rakam. Şöyle söyleyeyim. Ücretsiz bir oyunu oynadıgınızda (Kurduğunuz zaman) kütüphanede gösterir ve aynı zamanda oyun kayıtlarınıza geçer. O ücretsiz oyunu sildiğinizde kütüphanenizden de silinir (satın...
Yukarı