dgknbzglu tarafından önerilen çözümler

 1. dgknbzglu

  Çözüldü Sublime text 3 folders sorunu

  Üstteki menüden View->Side Bar-> Hide Side Bar seçeneğine tıklarsan kapatabilirsin.
 2. dgknbzglu

  Çözüldü Chat Engine ile FPS düzeltme oluyor mu?

  Sayılar değişir ama aldığınız performans değişmez.
 3. dgknbzglu

  Çözüldü Modem nasıl değiştirilir?

  Modemi takın, arkasındaki küçük deliğe bir toplu iğne bastırıp yaklaşık 15 saniye bekleyin. Yeniden başladığında modemin arayüzüne giriş yapın. Genelde 192.168.1.1 / 192.168.1.2 / 192.168.2.1 bunlardan birisi olur. Hizmet aldığınız firmadan kullanıcı adı ve şifrenizi isteyip, modeminize girin.
 4. dgknbzglu

  Çözüldü Dosyayı belli bir konuma yüklemek nasıl yapılır?

  Eğer siteye giriş yapanları Youtube hesabına yönlendirmek istiyorsan, index.php dosyasının içerisine <?php header('Location: youtubelinki'); exit; ?> ekle. Siteye her giren, otomatik olarak vereceğin linke yönlenir.
 5. dgknbzglu

  Çözüldü DisplayPort kablosu taktılmasına rağmen 144 Hz olmadı

  Eğer monitörün 144 Hz ise; Masaüstünde sağ tık > Görüntü Ayarları > Gelişmiş Görüntü Ayarları > Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı özellikleri > Üstteki sekmeden Monitör > Ekran yenileme sıklığı'nı 144 Hz yap.
 6. dgknbzglu

  Çözüldü Butona basıldığında linke yönlendirme nasıl yapılıyor?

  O zaman php ile header kullanarak yap bu işlemi. Eğer post edilmişse olarak. <? İf (isset($_post['password'])) { $Kok = fopen("gelsin.html", "a"); Fwrite($kok, $metin); Fclose($kok); header("Location: link.html"); } ?>
 7. dgknbzglu

  Çözüldü Güvenli bağlantı sağlanamıyor

  DÜNYA ŞAMPİYONASI KİM ALIR | 2020 LEAGUE OF LEGENDS DÜNYA ŞAMPİYONASI buradan giriş yapabilirsiniz, aynı yer mi bilmem ama.
 8. dgknbzglu

  Çözüldü Rampage RM-K15 X-Master 7.1 nasıldır?

  Fiyatına göre alınabilir ancak, bana sorarsan önermem. Eğer mümkün ise bütçeni biraz olsun yükseltip kaliteli bir kulaklık alabilirsin.
 9. dgknbzglu

  Çözüldü Siteme veri tabanlı üyelik sistemi nasıl ekleyebilirim?

  Ben şöyle yardımcı olayım, diğer bilmeyen arkadaşlar da bakıp öğrenirler. Öncelikle PHP ve MySQL bilgin olduğunu varsayıyorum, yoksa da bütün sayfaların içeriğinde hangi kodun ne anlama geldiğini yazdım. Yine bir sorun yaşarsan mesaj atabilir veya buradan yazabilirsin. Sayfa isimlerini rastgele...
 10. dgknbzglu

  Çözüldü CS:GO takım içi konuşma

  Tuşa basmadan takımınızla konuşmak için Discord veya Teamspeak gibi sesli iletişim programları ile istediğiniz şeyi yapabilirsiniz.
 11. dgknbzglu

  Discord Üzerinden Yasa Dışı Video Atıldı

  Dosyaları bilgisayardan tamamen temizleyin, herhangi bir virüse karşı da sisteminizi taratın. Böyle içerikleri kontrol etmeden indirmemeniz yararınıza olacaktır. Cezai bir işleminiz veya polislik bir durumunuz yok.
 12. dgknbzglu

  Beslenme Programı

  Merhaba, ciddi bir şekilde ilerlemek istiyorsan kendine önce bir PT(Personal Trainer) bulman gerek. Anlaştıktan sonra yaşına,kilona,boyuna ve yağ oranına göre sana beslenme ve antrenman programı hazırlayacak. Sonrasında düzenli olarak aksatmadan bu programları uygulayacaksın. Bol şans.
Yukarı