DoktorBey19 tarafından önerilen çözümler

 1. DoktorBey19

  Çözüldü Uyku arası yaşanılan şeylerin unutulması/hafıza kaybı neden olur?

  Evre 1, motor belleğin, hareket ve davranışla öğrenilen bilgilerin belleğe aktarıldığı Evre 2 gelir. Evre 2, uykunun yüzde 45-55’ini oluşturur. Derin uykunun başladığı Evre 3’te ise organizma kendini dinlendirir, yenilenir. İyi bir dinlenme için uykunun yüzde 20-25’ini Evre 3’ün oluşturması...
 2. DoktorBey19

  Çözüldü Doktora veya eczaneye sormadan Supradyn kullanılır mı?

  Gıda takviyeleri vücutta depolanmaz, anlık olarak kullanılır, ihtiyaç yoksa dışkı ile atılır. Depo edilmeyen besinlerin alerji haricinde yan etkileri bulunmaz. Reçetesiz kullanılabilir.
 3. DoktorBey19

  Çözüldü Damarların görünmesi kanama riskini artırır mı?

  Cahilce yorum yapılmış, değerli dostlar, bilginiz olmayan konularda lütfen fikriniz de olmasın. Damarın yarı çapı fazla olması debinin düşmesi demektir. Olası bir kanamada daha az kan kaybı olur. Damarların gözle görünür olması, yağ oranı yüksek insanlara göre kanama riski oluşturmaz, negatif...
 4. DoktorBey19

  Çözüldü YouTube videoları 360p açıyor

  Edge daha az Ram kullanıyor diye burayı kullanıyorum. https://chrome.google.com/webstore/detail/enhancer-for-youtube/ponfpcnoihfmfllpaingbgckeeldkhle/reviews Bu eklentiyi kullanarak sorunu çözdüm.
 5. DoktorBey19

  Çözüldü LPG ışığı yanmıyor, araba çalışmıyor

  Sanırım sigortadanmış. Bir sigorta alıp bağlayacağım bakalım. Umarım masraf büyük olmaz. 1 yıldır kullanıyorum ilk defa yolda kaldım :( 4 gün sonra sonuç: Aracın yanına gittim, marş bastım çalıştı. Ne oldu ne değişti bilmiyorum. Arabanın beynine reset atmıştım belki o düzeltmiştir. Neyse yine...
 6. DoktorBey19

  Çözüldü Fiat Uno kayış tarafından çıt çıt ses geliyor

  Elektrikçiyle görüştüm, yarın 10 gibi gel dedi. Uzasın, bakımı yapılsın da. Arabaya biniyorsan bakımını mecbur yaptıracağız. Öğrenciyim ama bakımı eksik etmem :D Edit: Bugün sanayiye gittim, 2 usta baktı ikisi de egzoz manifoldundan kaçırıyor dedi. Manifolt contası değişecekmiş.
 7. DoktorBey19

  Çözüldü NFS Heat ana menüye atıyor

  Çözdüm, arka plandaki bütün uygulamaları kapattım, işlemcim darboğaz olunca açmıyormuş. Kullanım düşünce açtı.
 8. DoktorBey19

  Çözüldü Windows 11 güncellemesi %84'te kalıyor

  Ben buldum indiriyorum umarım doğrudur :D https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB5017383 alttakini indiriyorum doğru mu ?
 9. DoktorBey19

  Çözüldü Edge'de, Opera ve Chrome gibi, arama çubuğu eklenebilir mi?

  Elbette ekleniyor. Soldaki yıldıza basarsan çubuğa ekler.
 10. DoktorBey19

  Çözüldü Discord logosu gözükmüyor

  sağ tıkla/ özellikler/ simge değiştir/ dc dosya konumuna git/ dc simgesini seç/ uygula.
 11. DoktorBey19

  Çözüldü Kamp yapmak yasak mıdır?

  Sınav bugün bitti, normalde bugün veya yarın gidecektim. Fakat gitmedim. Yasakmış ve ceza yiyenler olmuş. Yasaklar Temmuzda kalmıyor temmuzda gidersin.
Geri
Yukarı