Çözüldü LPG ışığı yanmıyor, araba çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DoktorBey19

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Doktoru
Okuldan eve geldim aracı durdurdum. 1 dk sonra tekrar çalıştırayım dedim marş basıyor ama çalışmıyor.
LPG ışıklarının hiçbiri yanmıyor, araba çalışmıyor.
Benzinde zaten çalışmıyordu.
Ne yapmam lazım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Gaz bitmiştir, gerçi gaz vardır da enjektörler sorunlu olabilir, lpg beyni olabilir. Ne çektin be uno. :(
Sanırım sigortadanmış. Bir sigorta alıp bağlayacağım bakalım. Umarım masraf büyük olmaz.
1 yıldır kullanıyorum ilk defa yolda kaldım :(

4 gün sonra sonuç: Aracın yanına gittim, marş bastım çalıştı. Ne oldu ne değişti bilmiyorum. Arabanın beynine reset atmıştım belki o düzeltmiştir. Neyse yine de sanayiye gideyim dedim, LPG ustasına götürdüm, tesadüf olmuştur araçta sorun yok dedi. Başka ustaya götürdüm, sigortadandır yine de yenisini takalım dedi. Yenisini taktık para almadı. 0 Liraya hallettim :D
Gaz bitmiştir, gerçi gaz vardır da enjektörler sorunlu olabilir, lpg beyni olabilir. Ne çektin be uno. :(
Sanırım sigortadanmış. Bir sigorta alıp bağlayacağım bakalım. Umarım masraf büyük olmaz.
1 yıldır kullanıyorum ilk defa yolda kaldım :(

4 gün sonra sonuç: Aracın yanına gittim, marş bastım çalıştı. Ne oldu ne değişti bilmiyorum. Arabanın beynine reset atmıştım belki o düzeltmiştir. Neyse yine de sanayiye gideyim dedim, LPG ustasına götürdüm, tesadüf olmuştur araçta sorun yok dedi. Başka ustaya götürdüm, sigortadandır yine de yenisini takalım dedi. Yenisini taktık para almadı. 0 Liraya hallettim :D

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı