1 ayda ne kadar kilo alınabilir?

mirac2662

Hectopat
Arkadaşlar boyum 1.90 ama kilom 70 ve gerçekten bu çirkin görüntüden bıktım. En azından 80-85 olmak şu anki hedefim. Öğrenci evindeyim ve spora ayıracak bütçem yok. Evde dumbbell seti var. Nasıl bir beslenme programı yapmalıyım. Süreci hızlandıracak her şeye razıyım gainer dahil. Önerileriniz nelerdir?

Kusup patlayacak seviyeye gelene kadar yemelisin 3 öğünün altına asla inme ve bu 3 öğüne ara öğünler eklemeye çalış meyve,kuruyemiş vs. karbonhidrat ve proteini arttırabildiğin kadar arttır, youtube da küçük bir araştırmayla sadece dumbell setiyle yapılabilen antrenman programları bulabilirsin. Hemen gainer alıp paranı harcama sevmezsin/kullanamazsın (herhangi bir kullanamayacağın durum) olur elinde kalır ayrıca bu işte gainer alayım içeyim 1 ayda kilo alayım mantığıyla pek sağlıklı olmaz, günlük kalori ihtiyacını hesapla ona göre sadece yemeklerden al ihtiyacın olan mikro ve makroları. Gainerdan vs. değil illa takviye almak istiyorsan al dene bir kaç şase gainer günlük kalori ihtiyacının üstüne çıkartacak şekilde hesaplayarak kullan kararını ver, gidip asla kiloluklara bir anda öğrenci paranı verme. Öğrencisin bence paranı kaliteli besinlere (kırmızı et,peynir,yumurta) & iyi markalı vitamin takviyesine biriktir veya ayır, multivitamin ve özellike omega-3 öneririm.

Kusup patlayacak seviyeye gelene kadar yemelisin 3 öğünün altına asla inme ve bu 3 öğüne ara öğünler eklemeye çalış meyve, kuruyemiş vs. karbonhidrat ve proteini arttırabildiğin kadar arttır, YouTube'da küçük bir araştırmayla sadece dumbell setiyle yapılabilen antrenman programları bulabilirsin. Hemen gainer alıp paranı harcama sevmezsin/kullanamazsın (herhangi bir kullanamayacağın durum) olur elinde kalır ayrıca bu işte gainer alayım içeyim 1 ayda kilo alayım mantığıyla pek sağlıklı olmaz, günlük kalori ihtiyacını hesapla ona göre sadece yemeklerden al ihtiyacın olan mikro ve makroları. Gainerdan vs. değil illa takviye almak istiyorsan al dene birkaç şase gainer günlük kalori ihtiyacının üstüne çıkartacak şekilde hesaplayarak kullan kararını ver, gidip asla kiloluklara bir anda öğrenci paranı verme. Öğrencisin bence paranı kaliteli besinlere (kırmızı et, peynir, yumurta) & iyi markalı vitamin takviyesine biriktir veya ayır, multivitamin ve özellike OmeGA-3 öneririm.

Çok teşekkür ederim dostum. Fıstık ezmesi falan da ekledim geçen programa ama bozdu bayağı mideyi çok karıştırınca. Her gun pilav ya da makarna yapmayi planlıyorum akşam yemekleri için. Sence saglam bir planla 1 ayda ne kadar kilo alınabilir.

Yemeğini uyumadan hemen önce yemelisin. dumbell'den neden bahsettiğini anlamadım ama?
Spor bakımından. Hacim için düşündüm

Aslında nasıl program yapacağımı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı