15 Plus alınır mı?

Arkadaşlar işim gereği de telefonu kullanıyorum, şarjının da uzun gitmesi lazım fakat en çok yoracak olan şey Reels olduğu için sadece onu belirttim.
Telefonla fotoğraf da çekeceğim, video da çekeceğim, işim için gerekli olan bazı uygulamaları da kullanacağım. Benim sormak istediğim daha düşük modeller de işimi görür mü, yoksa al bunu geç mi dersiniz buydu.

Şu anki telefonun nedir?

Daha düşük modeller işinizi görür evet ama diyorsanızki para harcamak istiyorum o zaman iPhone 15 Plus alın ama dediklerinizi iPhone 11 bile çok kaliteli bir şekilde yapar.

Daha düşük modeller işinizi görür evet ama diyorsanızki para harcamak istiyorum o zaman iPhone 15 Plus alın ama dediklerinizi iPhone 11 bile çok kaliteli bir şekilde yapar.
Şu anki telefonumdan da anlaşılacağı üzere bir sefer alıp uzun süre kullanma gibi bir planım var. O yüzden sanırım yöneleceğim en düşük model 13 olur.

Ekran boyutu ve şarj konusundan dolayı 15 Plus'a yönelmiştim. AutoCAD projelerine sık sık bakmak zorunda olduğum için ekran boyutu da önemli benim için açıkçası.

iPhone 7

Bütçeyi zorla derim çünkü bunlar gittikçe pahalı olacaklar değerleri artacak birazcıkta geleceğe yatırım de iPhone 15 Pro Max al ama sana zaten iPhone 15 yeterli gelecektir.

Şu anki telefonumdan da anlaşılacağı üzere bir sefer alıp uzun süre kullanma gibi bir planım var. O yüzden sanırım yöneleceğim en düşük model 13 olur.

Aslında mantıklı olabilir iPhone 15 Plus alırsanız içinizde hiç şüphe olmaz iPhone 11 yakında güncelleme almayacak eğer iyi bir paranız varsa iPhone 15 Plus alın geçin ne batarya ne güncelleme derdi kalır zaten 5 sene güncelleme alacak 5 sene boyunca tüm uygulamalar sizin.

Bütçeyi zorla derim çünkü bunlar gittikçe pahalı olacaklar değerleri artacak birazcıkta geleceğe yatırım de iPhone 15 Pro Max al ama sana zaten iPhone 15 yeterli gelecektir.

Hocam 15 Pro Max kasaları çok dayanıksızdı galiba.

İlla iPhone istemeseydin Samsung S24 Ultra çıkmasını bekle derdim çünkü adamlar Android'i öyle bir geliştirdiler ki hem en güçlü en güzel kameralı en uzun pil ömrü belki uzun zaman sonra bir daha bundan üstün telefon çıkmayabilir.

Geri
Yukarı