2 ayda 0'dan TYT 60 net yapılır mı?

tahabrtrk

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar şu an sınava hiç çalışmadan 35-40 net arası yapıyorum ve matematikten 0 net olmasına rağmen 2 ay sık çalışsam matematigi de birazcik da arttirabilsem 60'a çıkartabilir miyim? AYT sınavına girmeyeceğim.

Evet arkadaşlar şu an sınava hiç çalışmadan 35-40 net arası yapıyorum ve matematikten 0 net olmasına rağmen 2 ay sık çalışsam matematigi de birazcik da arttirabilsem 60'a çıkartabilir miyim? AYT sınavına girmeyeceğim.

Sıkı çalışırsan 85leri görürsün çok rahat.

Aynısını geçen sene yaşadım. Son ay deneme çöze çöze 35-40 olan TYT netimi YKS'de 56'ya çıkarmıştım.

Matematiğin az da olsa olasydı 60 netin çok çok üstüne çıkabilirdin 2 ayda. Bence yine de 60 yaparsın çok rahat. 70 80'lere bile çıkarsın hatta.

Çıkarsın hatta 60 neti bile geçersin tek yapman gereken düzenli çalışmak ve TYT matematikte soruların üstüne gitmen gerekiyor demek istediğimi TYT matematik biraz sabır ve alışılması gereken bir ders o yüzden bir soruyu yapamazsan eğer moralini bozma inatla o sorunun üstüne git kendine ben bu soruyu neden yapamayayım ki yaparım de ve sürekli üstüne git elbet bir noktadan sonra netlerin artacak ve sana şunu önerebilirim TYT matematikte özellikle problemler için bol bol soru çözüm videosu izle yeni bakış açıları kazanırsın.

Geri
Yukarı