20 bin civarında PC önerisi

Aynasız

Femtopat
Daha fazla  
Çok kararsız kaldım. Uzun süredir PC almayı düşünüyorum ama fiyatlar belki düzelir diye aylardır bekledim fakat sürekli yükseliyor fiyatlar. İlk olarak kasa almak istedim (elimde monitör, mekanik klavye, mouse, kulaklık seti mevcut) olduğu için ama stok durumu ve ekran kartı fiyatları yüzüne hazır sistemler mevcut onlarda da düzgün bir sistem bulamadım mutlaka birkaç parçası kötü oluyor. O yüzden laptoplara yöneldim 15bin civarı pek bir seçenek bulamadım. 15 bin civarı alacağım laptop beni idare eder hobi amaçlı kodlama, Photoshop uygulamaları öğrenmek ve arada sırada oyun oynamak amaçlı alacağım için ama 15-16 binler çok yüksek meblağlar olduğu için en azından 3-5 daha verip çok daha iyi bir cihaz alıp daha uzun soluklu kullanmak mantıklı geldiği için 20bin civarı artısı eksisi olabilir fiyatta bir şeyler bakıyorum ama kararsız kaldım. Bu meblağlarda kasa olur laptop olur önereceğiniz PC'leri yazarsanız sevinirim çok bilgim olmadığı için. Şimdi almak mı mantıklı bir de stok vs güncel teknoloji ile ilgilenen arkadaşlar varsa birkaç ay içinde fiyatlarda düzelme ya da yeni model seçenekleri gelme durumu varsa bekleyebilirim de ama yine fiyatlar artma durumu vs olursa şimdiden almak mı mantıklı? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

20.000TL ise bu.

15.000 ise bu güzel olabilir.

(Tahminim linç etmeyin)

20.000TL ise bu.

15.000 ise bu güzel olabilir.

(Tahminim linç etmeyin)

Gaming laptop demiş.

Geri
Yukarı