20 bin civarında PC önerisi

TDP değeri düşürülmüş ama laptop olarak bunu alabiliriniz.

Fiyat yüzünden puan kırmışlar keşke yorumları okusanız.
Tam bilgim olmadığı için soruyorum 20k ya 3060 lı almak ile 22.5k ya 3070 almak arasında performans olarak ne kadar fark olur yani fiyat farkına değer mi?

Tam bilgim olmadığı için soruyorum 20k ya 3060'lı almak ile 22.5k ya 3070 almak arasında performans olarak ne kadar fark olur yani fiyat farkına değer mi?

3060 ve 3070 ikisi de seni hiç üzmez ama illa bir performans farkı istiyorsan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3070 daha iyi.

Sistemlerde hazır sistemler olduğu için anakart vs pek bilgim yok hangi parçalar hangi sisteme uygun olur vs diye. Önereceğiniz varsa değerlendirebilirim sistem
Anakartı B550 Gaming Plus yapıp alabilirsiniz.

Sistemlerde hazır sistemler olduğu için anakart vs pek bilgim yok hangi parçalar hangi sisteme uygun olur vs diye. Önereceğiniz varsa değerlendirebilirim sistem.

Tamam o zaman bir şey olmaz o siteler zaten o hazır sistemleri uyumlu olarak birleştiriyorlar sıkıntı çıkartmaz hiçbiri hepsi ayarlanmışdır benim attığım SENNA-8070K/ Intel Core i7 10700K/ASUS DUAL GeForce RTX 3070 OC 8GB/500GB NVMe M.2 SSD/16GB DDR4/Geforce RTX RayTracing PC | ITOPYA

Değerlendirebilirsiniz hem RTX3070.
Diğer özellikleride iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı