2500 TL gamepad önerisi

• Konuyu başlatan LSD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 51
  • Görüntüleme 683
8BitDo Ultimate Bluetooth hepsinden daha iyi, al geç hocam.

Xbox gen9 tabii ki diğerlerine bakma bile.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

9. Nesil fanboyu olmayın bu kadar :)

8BitDo Ultimate Bluetooth hepsinden daha iyi, al geç hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

9. Nesil fanboyu olmayın bu kadar :)

Bu fanboy kelimesini nereden öğrendiyseniz... Hiç 8bitdo kullandın mı yoksa sırf şu videodan mı arkadaşa gen9 değil 8bitdo al diyorsun bilmiyorum ama ergonomics çok rahatsız edici 8bitdo'da. Sırf dpad'i daha iyi ve şarj ediliyor diye almaya değmez. Dövüş oyunu esporcusu değilsen dpad rahatsız etmiyor, duracell şarj edilebilir pille diğer sorun da çözülüyor. Switch'te kullanmak içinse doğru 8bitdo alınmalı ama konuda öyle bir şey göremedim.

Bu fanboy kelimesini nereden öğrendiyseniz... Hiç 8bitdo kullandın mı yoksa sırf şu videodan mı arkadaşa gen9 değil 8bitdo al diyorsun bilmiyorum ama ergonomics çok rahatsız edici 8bitdo'da. Sırf dpad'i daha iyi ve şarj ediliyor diye almaya değmez. Dövüş oyunu esporcusu değilsen dpad rahatsız etmiyor, duracell şarj edilebilir pille diğer sorun da çözülüyor. Switch'te kullanmak içinse doğru 8bitdo alınmalı ama konuda öyle bir şey göremedim.
9. Nesil'e göre artıları:

Ayarlanabilir tetik hassasiyeti ve mesafesi.
Şarj Dock'u.
Şarjlı olması.
Hall effect analoglar.
Driver (PC ve Telefon)
Analog özelleştirme.
Titreşim özelleştirme.
Arkadaki makro tuşları.
2.4G desteği.

Ergonomisi gayet de iyi, Xbox'a benzer tasarım var zaten. Xbox alınca, pil al pil şarj etme aleti al, Bluetooth dongle al, onu al bunu al çok masraf çıkarken 8BitDo'da çıkmıyor mesela :)

9. Nesil'e göre artıları:

Ayarlanabilir tetik hassasiyeti ve mesafesi.
Şarj Dock'u.
Şarjlı olması.
Hall effect analoglar.
Driver (PC ve Telefon)
Analog özelleştirme.
Titreşim özelleştirme.
Arkadaki makro tuşları.
2.4G desteği.

Ergonomisi gayet de iyi, Xbox'a benzer tasarım var zaten. Xbox alınca, pil al pil şarj etme aleti al, Bluetooth dongle al, onu al bunu al çok masraf çıkarken 8BitDo'da çıkmıyor mesela :)

Ergonomics sence sadece tasarımdan mı ibaret? 8bitdo'da gripler plastik ve triggerların mesafesi güzel ayarlanamamış. 30 dakika sonra elini rahatsız edince arkadaki makro tuşların pek önemi kalmıyor mesela :)

Ergonomics sence sadece tasarımdan mı ibaret? 8bitdo'da gripler plastik ve triggerların mesafesi güzel ayarlanamamış. 30 dakika sonra elini rahatsız edince arkadaki makro tuşların pek önemi kalmıyor mesela :)
Xbox'da gripler magnezyum mu? Bu sorunları nereden uydurdunuz mesela :D Kaynak belirtir misiniz? :)

Geri
Yukarı