25K bütçeye telefon tavsiyesi

Bütçe
20000-25000
Alabilirseniz S23'e zorlayın. Telefon çok iyi.

Bu akşam alacağım umarım telefonu ancak şimdi de renk konusunda kararsızım. Krem rengi de yeşil rengi de siyah rengi de çok hoş geldi gözüme sizde hangi rengi var?

Ben S10E'den iPhone 12'ye geçtim memnunum 2.el bir telefoncudan aldım tertemiz daha arızasını görmedim memnunum 24'e aldım ben.

iPhone düşünmüyorum hocam. Keza S23 rakibi iPhone 14'ten bile işlemci dışı çok önde bence. Samsung yerel fiyatlandırma yaptığından rakiplerine göre çok ucuz kaçıyor.

Son düzenleme:
Bu akşam alacağım umarım telefonu ancak şimdi de renk konusunda kararsızım. Krem rengi de yeşil rengi de siyah rengi de çok hoş geldi gözüme sizde hangi rengi var?

iPhone düşünmüyorum hocam. Keza S23 rakibi iPhone 14'ten bile işlemci dışı çok önde bence. Samsung yerel fiyatlandırma yaptığından rakiplerine göre çok ucuz kaçıyor.

Şöyle bir şeyde var iPhone düşünmeyebilirsin ama ban S24 çıktı S23 unutuldu ve Android tarafı 2.ele düştüğünde aşırı hızlı değer kaybediyor ama iPhone alırsan aldığından 2. elde bile daha pahalıya satıyorsun.

Şöyle bir şeyde var iPhone düşünmeyebilirsin ama ban S24 çıktı S23 unutuldu ve Android tarafı 2.ele düştüğünde aşırı hızlı değer kaybediyor ama iPhone alırsan aldığından 2. elde bile daha pahalıya satıyorsun.

S23 nasıl unutuldu?
One UI 6.1 alan ilk seri.
Bir tık haklı bir tık haksız.
Ama bir bakıma katılıyorum.
S23 serisi.

Son düzenleme:
S23 nasıl unutuldu?
One UI 6.1 verilen ilk seri.

Instagram'da görüyorum kamera kıyaslarken bile artık her yerde S24 lafı grçiyor şu an sen görmesen bile birkaç aya popüleritesi bitecek S22'yi şu an kimse hatırlamıyor ama iPhone 11 hala peynir ekmek gibi ama sizin beklentileriniz bu söylediklerimden daha değerli Android seviyorsanız bence de Samsung Android'de en iyisi sadece Android'in havası uzun kalmıyor.

Telefonu satma gibi bir merakım yok açıkçası. Kullanabildiğim kadar kullanırım iyice yavaşlayıp bozulduğu zaman yeni bir telefon alırım diye düşünüyorum. Evet Türkiye'de Apple 2. el de her zaman satıyor ancak benim için bir önemi yok bunun sırf üzerinde ısırılmış elma var diye 60Hz ekrana sahip bir cihaz ki tek geride olduğu konu bu değil kullanmak istemem açıkçası. Alacağım S23'ün rakibi iPhone 14 fiyat olarak da aralarında uçurum var. Bütçem sınırsız olsa evet iPhone tercih edebilirdim belki ama böyle bir durumda yok maalesef.

Bende S23+ krem rengi var. Önceki telefonlarım genelde siyahtı. Ama S23 e krem rengi çok iyi gitmiş. Telefonu şeffaf kılıf ile kullanınca çok güzel gösteriyor.

Bende S23+ krem rengi var. Önceki telefonlarım genelde siyahtı. Ama S23'e krem rengi çok iyi gitmiş. Telefonu şeffaf kılıf ile kullanınca çok güzel gösteriyor.

Kılıf sararınca da rengi çok bozulmaz hem.

Arkası mavi olan telefonum vardı ve telefonun yeşil renk olsuğunu düşünmeye başlamıştım

Kılıf sararınca da rengi çok bozulmaz hem.
Kılıf sararınca kılıfı drğiştirirsiniz. Hem öyle çabuk sararmıyor. Ben 9 aydır kullanıyorum. Şuan herhangi bir sararma yok. Telefonu bizzat yan yana test ettik İphone 14 pro ile rahat başa çıkıyor performans ve kamera kalitesi olarak. Snapdragon 8gen2 çok güçlü. Telefonu 5 yıl rahat kullandırır.

Yeni konular

Geri
Yukarı