3500 TL'ye Oyun Bilgisayarı Toplama

• Konuyu başlatan Kiraa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 45
  • Görüntüleme 26B
image.jpg

n5oo9N
vQ77AA

image.jpg

image.jpg

Ekran kartı fanları çalışıyor mu?
Nvidia geforce Experience ı kurup güncellemeleri yaptınız mı?
Diğer oyun veya benchmark yazılımlarıyla testleri de yapınız oyunda problemde olabilir.

İntel hd graphics 4600 lowda 30 fps alıyor. Kartınız çalışıyorsa onboard ekran kartıyla oyuna giriyor olabilirsiniz.

@M.Hakan 'ın topladığı sistemi kesinlikle öneririm. Daha iyisi toplanamaz herhalde bu bütçede.
Sanırım geç kaldım, zaten toplamışsınız. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
image.jpg
image.jpg

Kankırıboy evet dediklerinizi yaptım oyunlarda sorun yok cs go da 80 fps alıyorum kart sorunlu sanırım

Ocz'nin 240gb lik SSD'si neredeyse Samsung'un yari fiyatina. Daha yavas fakat asiri bir fark oldugunu dusunmuyorum. Zaten Ocz'nin Samsung ile ortakligi var diye biliyorum.

toplamada sorun mu var

sanırım işlemcinin kartını kullanıyor onu devre dışı bırakıyorum fakat kendiliğinden tekrar aktif oluyor @Kankırıboy bide ekran kartını devre dışı bırakınca ekran kararıyor resliyorum

Peki nasıl düzeltebilirim veya anlayabilirim kankırıboy
Nası anlayabilceğimizi bende hatıralayamadım. Bende asus gtx 970 kullanıyorum experience da bu şekilde. Görüntü çıkışını anakarttan alıyosanız onla da ilgili olabilir emin değilim kasanın arkasının fotoğrafını atabilir misiniz?

Ayrıca ilk açılışta veya oyunlarda fanlar çalışıyor değil mi?

04AaEW.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı