3500 TL'ye Oyun Bilgisayarı Toplama

• Konuyu başlatan Kiraa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 45
  • Görüntüleme 26B

Kiraa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 3500 TL bütçem var ve bir oyun kasası toplamak istiyorum. Yardimci olursaniz cok iyi olur, tesekkur ederim. HDD 1 TB, SSD ise 120 GB yeterli olur.

Adsız (1).png

Bir arkadaşa daha önermiştim. Güzel oldu.Kasada aklınız kalmasın. Güzel bir üründür. İlaveten kasaya uygun fan alırsanız tamamdır. (y)

M.Hakan bey şuan yazdığınız sistemi ben gitsem yarın (perşembe) Adana Vatan Computer mağazasından alsam , bana tam olarak 3496tl mi diyecekler yoksa mağazadan aldığım için daha çok mu para vereceğim.

M.Hakan bey şuan yazdığınız sistemi ben gitsem yarın (perşembe) Adana Vatan Computer mağazasından alsam , bana tam olarak 3496tl mi diyecekler yoksa mağazadan aldığım için daha çok mu para vereceğim.

Aldığınız ürünlerin herhangi birinde "web'e özel" yazmıyorsa aynı fiyata alırsınız.

Hakan bey bilgisayarı topladım adana vatandan fakat pcnin performansı aşırı düşük ekran kartında sorun olduğunu düşünüyorum bf4 low da 30 fps alıyorum sizce sorun neden dolayı olabilir

Hakan bey bilgisayarı topladım adana vatandan fakat pcnin performansı aşırı düşük ekran kartında sorun olduğunu düşünüyorum bf4 low da 30 fps alıyorum sizce sorun neden dolayı olabilir

Ekran kartı doğru montajlı mı büyük ihtimalle güç kablolarını takmamışsınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı