3500 TL'ye Topladığım Oyun Bilgisayarı

Hayatın boyunca kaç tane Asus marka ekran kartı kullandın? Sorunun Asus değil CPU kaynaklı olduğunu söylemekten bıktık, siz atıp durmaktan bıkmadınız. Ayrıca, senin önerdiğin Sapphire marka ekran kartından daha kaliteli olduğu kesin. Nereden biliyorsun? Diye sorma. Çünkü; Bu forum adresinde onlarca ekran kartı ile ilgili sorunlarda, Recep Baltaş' ın özel olarak o markadan uzak durun! En çok geri iyadesi verilen ve servise gönderilen ekran kartları olduğunu Sapphire için söylemişti.
Git araştır Asus R9 serisinde ısı borularının GPU'ya tam temas etmediğini ve buna bağlı olarak anormal ısınmalar meydana geldiğini. Ayrıca o CPU değil GPU'dur.

Ben aslında MSI seçecektim ama stokta olmadığı için Asus seçmiştim.
Bulabiliyorsan PowerColor R9 290 PCS+ modelini al ya da R9 290 Tri-x.

Git araştır Asus R9 serisinde ısı borularının GPU'ya tam temas etmediğini ve buna bağlı olarak anormal ısınmalar meydana geldiğini. Ayrıca o CPU değil GPU'dur.

Bulabiliyorsan PowerColor R9 290 PCS+ modelini al ya da R9 290 Tri-x.
Blackberry telefonunun klavyesinden yazıyorum mesajları. Yazım hatası kaçınılmaz ama, hemen düzeltiyorum. Yani gereksiz yere mesaj atmanın anlamı yok! Ayrıca ısınma sorunu bütün Asus ekran kartlarına has bir sorun değil. Genelleme yapmayın!

Blackberry telefonunun klavyesinden yazıyorum mesajları. Yazım hatası kaçınılmaz ama, hemen düzeltiyorum. Yani gereksiz yere mesaj atmanın anlamı yok! Ayrıca ısınma sorunu bütün Asus ekran kartlarına has bir sorun değil. Genelleme yapmayın!

Nvidia'da sorun yok. Zaten DirectCu2 tasarımı Nvidia için tasarlanmış diye biliyorum. AMD'de böyle hatalar olması normal. Ama risk almaya değmez Powercolor alsın en iyisi.

Farkındaysan konumuz R9 290 ekran kartı ve buna bağlı sorunlar ;).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı