4 günlük fitness programı nasıl?

sevimlikus

Centipat
Daha fazla  
Sizce programım nasıl? Neler değişebilir, tecrübeli arkadaşlardan yorumları bekliyorum. 5 aydır yapıyorum 2-3 yıl önce barfiks-şınav-dips hareketlerini düzenli yapıyordum o yüzden programıma entegre etmeye çalıştım.

Dosya Ekleri

• Program.PNG
    Program.PNG
    120,1 KB · Görüntüleme: 283
O kadar fazla hareket var ki. Hepsi de çok tekrarlı. Fazla efor gerektiren hareketler sonda. Pek olmuş diyemem. 5-6 aydır düzenli yapıyorsanız split programlara bir göz atabilirsiniz veya barfiks ve dips yapmak istiyorsanız calisthenics hibrit antreman sistemine bakabilirsiniz.

O kadar fazla hareket var ki. Hepsi de çok tekrarlı. Fazla efor gerektiren hareketler sonda. Pek olmuş diyemem. 5-6 aydır düzenli yapıyorsanız split programlara bir göz atabilirsiniz veya barfiks ve dips yapmak istiyorsanız calisthenics hibrit antreman sistemine bakabilirsiniz.
Calisthenics dedin aklımı çeldin.

@Michal Krizo Hocam yorumunuz için teşekkür ederim. Hibrit sistem mantıklı geldi. Sizce nasıl düzeltebilirim programı mı? İki üç tane yeni hareket eklemiştim ama sanırım fazla oldu. Normalde kas grubu başına 2 hareket yapıyorum. Dips ve barfiksi antrenman öncesi ısınma gibi yapıyordum.

@Trilemma Hocam bilgilendirmeniz için teşekkür ederim, sizce setleri nasıl ayarlayasam daha iyi olur? Bacak hareketlerinden pek keyif almıyorum elimde olsa çalışmayacağım bile ama faydasını hissediyorum. Gereksiz olarak gördüğünüz hareketler hangileri sizce programımda?

Önceden madbarz programlarını kullanıyordum, yeni yeni salona adapte olmaya başladım. En iyi biçimde hareketleri nasıl harmanlayabilirim?

Çok ağır bu kararında gelişimini olumsuz etkilersin. Hipertrofiye geçebilirsin bence 5 aydır yapıyormuşsun zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı