9. Sınıfta hangi kanalları izlemeliyim?

NormalVatandas

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Çabuk sıkılabilen bir insanım, çok uzun süre bir kanal izleyemiyorum. Genel olarak fizik matematik ve biyoloji için kanal tercihlerine ihtiyacım var. 9. Sınıfım. Ne önerirsiniz?

Biyoloji için biosem kısa ve hızlı özet geçiyor. Sadece bunu dinleyip sınavı fulledeğimi bilirim.

Biyoloji için biosem kısa ve hızlı özet geçiyor. Sadece bunu dinleyip sınavı fulldeğimi bilirim.
Fizikten hiç bir şey bilmiyorum, matematikte kümelerde biraz eksiğim onlarda ne önerirsin?

Matematik rehber matematik biyoloji biosem fizik 2 3 kişi var ama hepsi sıkıcı.
En kötü birini izlerim. En çok hangisini önerirsin?

Biyolojide selin hocanın TYT fotokopisini çek oradan videoyla beraber ilerle matematikte ne izlersen izle önerim mert. Geometride kenan kara izle. Fizik VIP izle. Kimya kimya adası izle. Hepsini izlerken TYT videolarını izle soruları da TYT kitabından çöz. Edebiyata hiç çalışmadığımdan bir bilgim yok.

Önerdiğim kanallar Youtube'un en iyileri eğer ki hedefin yüksekse.
VIP Fizik baktım da o kadar hoşuma gitmedi benim sanki. Yüksek hedefim.
Özcan aykını öneririm ancak adam öyle bir konuşuyor ki uykun geliyor dayanabilirsen en iyisi o
Dayanırım hocam o7.
Biyolojide selin hocanın TYT fotokopisini çek oradan videoyla beraber ilerle matematikte ne izlersen izle önerim mert. Geometride kenan kara izle. Fizik VIP izle. Kimya kimya adası izle. Hepsini izlerken TYT videolarını izle soruları da TYT kitabından çöz. Edebiyata hiç çalışmadığımdan bir bilgim yok.
TYT şuan erken değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı