9. Sınıfta hangi kanalları izlemeliyim?

Hocam yaşın erken eğlenmene bak yazılılara çalış bir de paragraf ve problem çöz. Başka bir şey yapmana gerek yok seneyede her dersten TYT kitabı bitirmeye çalış.
Hocam LGS'de çok basit hatalar yaptım 465 alabiliyorken 433 ile yerleşemedim. Çok istediğim liseye. O yüzden çok çalışıp Galatasaray gibi yerlerde okumak istiyorum. Bence 11. sınıfta günlük 12 saat çalışamam ben. :D
Öğlen 2'de evden oluyorsan çok iyi daha ne. Ben şöyle bir hatırlıyorum da 5 gibi evde oluyordum. Günlük 15 paragraf çözebilirsin. Günlük işlediğin konuları tekrar et ardından 30'ar soru çözebilirsin sayısal derslerden tabii ki kapasiteni bilmiyorum. Zaman geçtikte artırırsın. Günlük bu dediklerim maksimum 3 saatlik bir çalışma. Senin zamanın bolmuş. 4 saat çalışırsan çok çok mükemmel olur ilk seneyi de okul birinciliğiyle bitirirsin. OBP çok önemli. OBP kötü olursa seni çok geri atar.
Evet onun farkındayım, Benim gibi çok insan var burada. Artık çalışacağım.
Hocam TYT fizik kolay sıkıntı yapmayın.
Hocam fizik ilk konudan Dx falan bunları bile yapamıyorken, biraz korkuttu :D

Yaş 22ymiş bu arada ne okuyorsunuz?

Hocam LGS'de çok basit hatalar yaptım 465 alabiliyorken 433 ile yerleşemedim. Çok istediğim liseye. O yüzden çok çalışıp Galatasaray gibi yerlerde okumak istiyorum. Bence 11. sınıfta günlük 12 saat çalışamam ben. :D

Evet onun farkındayım, benim gibi çok insan var burada. Artık çalışacağım.

Hocam fizik ilk konudan DX falan bunları bile yapamıyorken, biraz korkuttu :D

11 de o kadar çalışmanıza gerek yok sabahçı iseniz 12 de bile okul zamanı ilk başlarda 5-6 saat çalışacaksınız.

Bu arada Malatya'nın en iyi 2. lisesinde son sınıfım düne kadar edebiyat sormazlardı 12. sınıflara şimdi gittiler edebiyatta zırt pırt şeyler getirdiler klasik yapacaklar okuma dinleme konuşma gibi şeyler sinirim bozuldu o yüzden edebiyatı önemseyin OBP'yi bayağı düşürüyor.

Yaş 22ymiş bu arada ne okuyorsunuz?

11 de o kadar çalışmanıza gerek yok sabahçı iseniz 12 de bile okul zamanı ilk başlarda 5-6 saat çalışacaksınız.
Keşfette tıpçı abileri görüyordum, hep 12 saatlerdi. Bende öyle sandım. Yarın başlıyorum artık. Bugün çok fazla ödevim var. :)

Geri
Yukarı