9. Sınıfta hangi kanalları izlemeliyim?

VIP Fizik baktım da o kadar hoşuma gitmedi benim sanki. Yüksek hedefim.
En iyileri dediklerim. TYT biraz erken değil mi demişsin zaten 9 TYT giriyor o yüzden TYT yazan videoları izlememezlik yapma zaten senin konun. TYT başlama konusunda ise 10. sınıfın 2. ayı gibi başlayabilirsin bir yandan kendi konularını bir yandan da 9'u tekrar edersin. TYT kitapları da almalısın 10. sınıfın dediğim döneminde. Tabii ki bunlar hedefin yüksekse!

Yazılıda aşırı ama aşırı ayrıntı sormayacaksa TYT ile konular aynı. TYT biraz yorum soruyor. Yorum yapabilmek için zaten konuyu bilmen gerek.

Evet hocam, fizik hariç tüm kanalları uzun sürelik arıyorum. Lisenin ilk haftası okul değiştirdiğim için öğlenciden bir anda sabahçıya dönünce şok geçirdim. 3 hafta fizikte uyudum. Çok eksiğim var.

Deprem bölgesi mi?

Evet hocam, fizik hariç tüm kanalları uzun sürelik arıyorum. Lisenin ilk haftası okul değiştirdiğim için öğlenciden bir anda sabahçıya dönünce şok geçirdim. 3 Hafta fizikte uyudum. Çok eksiğim var.
VIP fizik candır. En iyisi olduğunu anlayacağından eminim. Fizik sıkıcı bu arada 9'da. En iyisi Biyoloji, Kimya.

Bu adam benim hocama çalışıyordu ama bu adamda çok sıkıcı anlatıyor.
Yarar sağlar mı?
En iyileri dediklerim. TYT biraz erken değil mi demişsin zaten 9 TYT giriyor o yüzden TYT yazan videoları izlememezlik yapma zaten senin konun. TYT başlama konusunda ise 10. sınıfın 2. ayı gibi başlayabilirsin bir yandan kendi konularını bir yandan da 9'u tekrar edersin. TYT kitapları da almalısın 10. sınıfın dediğim döneminde. Tabii ki bunlar hedefin yüksekse!
Saydım, 24 tane ablamdan aldığım TYT kitabı var elimde şimdiden.
Yazılıda aşırı ama aşırı ayrıntı sormayacaksa TYT ile konular aynı. TYT biraz yorum soruyor. Yorum yapabilmek için zaten konuyu bilmen gerek.

Deprem bölgesi mi?
İstanbul hocam.

VIP fizik candır. En iyisi olduğunu anlayacağından eminim. Fizik sıkıcı bu arada 9'da. En iyisi Biyoloji, Kimya.
İlk hafta yorgunluktan dolayı Fen'i çok kaçırdım. Kimya toparladım ama Fizik ve biyoloji ısınamadım. Biyoloji hocamız çok iyi biraz anladım ama Fizik 0. Tek bildiğim 4/3x π r² :D

Geri
Yukarı