9. Sınıfta hangi kanalları izlemeliyim?

İlk hafta yorgunluktan dolayı Fen'i çok kaçırdım. Kimya toparladım ama Fizik ve biyoloji ısınamadım. Biyoloji hocamız çok iyi biraz anladım ama Fizik 0. Tek bildiğim 4/3x π r² :D
Biyoloji full ezber. Fizik oldum olası sevmedim lise hayatım boyunca ama mecburu yaptık.

Yarar sağlar mı?

Saydım, 24 tane ablamdan aldığım TYT kitabı var elimde şimdiden.

İstanbul hocam.

İlk hafta yorgunluktan dolayı Fen'i çok kaçırdım. Kimya toparladım ama fizik ve biyoloji ısınamadım. Biyoloji hocamız çok iyi biraz anladım ama fizik 0. tek bildiğim 4/3X π r² :D

Dediğim gibi biyolojiyi selin hocanın TYT fotokopisini çek internet sitesinde PDF var oradan videoyla beraber ilerle.
Depremi de, Malatya'dayım bazı liseler diğer okullar ağır hasar olduğundan okulları birleştirdiler acaba deprem bölgesi falan mı diye sordum.

Biyoloji Full ezber. Fizik oldum olası sevmedim lise hayatım boyunca ama mecburu yaptık.

AYT çözene kadar bende öyle diyordum. AYT zorluyor insanı.

Biyoloji full ezber. Fizik oldum olası sevmedim lise hayatım boyunca ama mecburu yaptık.
Hocam ablam fizik yapamıyorsan çok zorlanırsın sayısal seçme diyor. Bilgisayar okumak istiyorum. Haklı mı?

Dediğim gibi biyolojiyi selin hocanın TYT fotokopisini çek internet sitesinde PDF var oradan videoyla beraber ilerle.
Depremi de, Malatya'dayım bazı liseler diğer okullar ağır hasar olduğundan okulları birleştirdiler acaba deprem bölgesi falan mı diye sordum.

AYT çözene kadar bende öyle diyordum. AYT zorluyor insanı.
Anladım, Selin Hocaya bakıyorum.

Hocam saat öğlen 2'de evde oluyorum. Çalışasım gelmiyor şuan hala başlamadım mesela. ne yapabilirim?
Öğlen 2'de evden oluyorsan çok iyi daha ne. Ben şöyle bir hatırlıyorum da 5 gibi evde oluyordum. Günlük 15 paragraf çözebilirsin. Günlük işlediğin konuları tekrar et ardından 30'ar soru çözebilirsin sayısal derslerden tabii ki kapasiteni bilmiyorum. Zaman geçtikte artırırsın. Günlük bu dediklerim maksimum 2 saatlik bir çalışma. Senin zamanın bolmuş. 3 saat çalışırsan çok çok mükemmel olur ilk seneyi de okul birinciliğiyle bitirirsin. OBP çok önemli. OBP kötü olursa seni çok geri atar.

Hocam saat öğlen 2'de evde oluyorum. Çalışasım gelmiyor şu an hala başlamadım mesela. Ne yapabilirim?

Hocam yaşın erken eğlenmene bak yazılılara çalış bir de paragraf ve problem çöz. Başka bir şey yapmana gerek yok seneyede her dersten TYT kitabı bitirmeye çalış.

@flain kaçıncı sınıfsınız hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı