Alınan farelerin 1 sene içinde bozulması normal mi?

umuttk6

Decapat
Aldığım tüm fareler, ya orta tuşu aşağı yukarı işlevini görmüyor ya yeni sekmeyi hızlıca açarken kullanayım diye orta tuşu tıklatıyorum o çalışıyor. Ya sağ sol tuşu çift tıklıyor. Anlamıyorum yani Logitech alırım aynı, Gamepower alırım aynı, Razer alırım aynı. Sorun bende mi? Yoksa ömürleri Max 1 yıl mı?
Şu an sol tıkı çift tıklıyor ve adamı çileden çıkartıyor.

Aldığım tüm fareler, ya orta tuşu aşağı yukarı işlevini görmüyor ya yeni sekmeyi hızlıca açarken kullanayım diye orta tuşu tıklatıyorum o çalışıyor. Ya sağ sol tuşu çift tıklıyor. Anlamıyorum yani Logitech alırım aynı, Gamepower alırım aynı, Razer alırım aynı. Sorun bende mi? Yoksa ömürleri Max 1 yıl mı?
Sizin kullanımla alakalı her mouse 1 senede bozulacak diye birşey yok. Eğer sert kullanıyorsanız normal erkenden bozulması yoksa durduk yere hiçbir şey bozulmaz.

Ucuz materyaller ya da kullanıma bağlı olarak normal. Benim elimde adamakıllı mouse dayanmadığından Bloody'nin Mouse'unu aldım. Her aldığım 4-5 yıl beni götürüyor. Dayanıklı mouse bulmak gerçekten zor.

Ben kaliteli mouselerin 1 sene içindi bozulduğunu görmedim kullanımla alakalı olabilir hocam.

Sen de bir şeylik var hocam ben aldığım fareyi en az 2-3 yıl kullanıyorum ve öyle pahalı şeyler de değiller orta seviyeler. Şu an da mesela SteelSeries Rival 100 mouse kullanıyorum alalı 4 yıl olmuştur belki de hala daha sağlam bir sorunu yok.

Sizin kullanımla alakalı her mouse 1 senede bozulacak diye birşey yok. Eğer sert kullanıyorsanız normal erkenden bozulması yoksa durduk yere hiçbir şey bozulmaz.
Kullanımla alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü gayet insancıl kullanıyorum, fareyi darp edecek halim yok.

Bunun markası yok siz gidip her markanın en düşük modelini alırsanız üstüne kaba kullanırsanız bozulması normal. Kaliteli modellere yönelin eğer ki onlarda bozulursa zaten servis hizmeti var, yine bozulursa demek ki dünyanın en şanssız insanısınız.

Bunun markası yok siz gidip her markanın en düşük modelini alırsanız üstüne kaba kullanırsanız bozulması normal. Kaliteli modellere yönelin eğer ki onlarda bozulursa zaten servis hizmeti var, yine bozulursa demek ki dünyanın en şanssız insanısınız.

Öyle yapmayı düşünüyorum teşekkürler.

Geri
Yukarı