[Alınır] Am3+ Anakart ve 1-2 GB 256bit Ekran Kartı

Hakan Yıldız

Kilopat
Yer
Kadıköy
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GF65 Thin 9SD Notebook (GTX1660ti)
Meslek
Yazılım Mühendisi
Çalışıp, yeni bir PC toplama hayallerim duman olunca bende az bir bütçe ile var olanın üstüne ekleme kararı aldım. Yarı-yanmış bi anakart ile ekran kartsız vaziyetteyim.

Temizinden, arızasız, sorunsuz ve ucuz
Am3+ bir anakart arıyorum. ( 4 adet ram slotu olan ve mosfet soğutması bulunan anakartları tercih ediyorum. Bkz. Anakart Mosfeti )
Ayrıca minimum 256bit, 1 veya 2 GB ekran kartı arıyorum.

Mesajlarınızı bekliyorum.

200TL civarı.

Merhaba, elimde 1 adet Powercolor ekran kartı mevcut. 1 Gb 128 Bit, eğer almak isterseniz bana ulaşın.

GTS 250'mi alıcaksın ? Nvıdıanın şuanda 700 serisi ekran kartları piyasada. 200 serisi tam 5 nesil önce çıkmış bir seri. Seni hiç memnun etmez. Kesinlikle alma o kartı.

İşte aradığım yorumcu. Çok yatırım yapmak istemediğimi belirttim. Aradığım kart bana bf3 oynatsın, Farcry3, gtaIV oynatsın falan. Bu kart bu kadarını yapamaz mı yani?

Hayda... Adam ceza aldı. Bu nedir abi benim cezam bitiyor öteki başlıyor. İnsanlarla sohbet edemiyoruz sayenizde.

Son düzenleme:
Son yorumuna çok güldüm :D Soruna gelecek olursak. Bence 200 tl'ye gts 250 alınmaz. Mobil olduğum için tam emin değilim ancak amd r7 250 ekran kartına bakabilirsin. Daha performanslı diye biliyorum. Sıfır fiyatı 200 tl civarında olması lazım.

GTS250 'nin Fiyatı 200 değil 120tl. Zaten 120Lira bile vermem. Sıfır mıfır değil o kart konuşup pazarlık yapıyorum. Büyük ihtimal 100 liraya alıcam. Ne diyorsunuz?

Geri
Yukarı