Amazon depo çalışma ortamı nasıldır?

Merhaba, ben başvuru ile alakalı bir şey sormak istiyorum. Geçmiş sorgulaması ve açık rıza metni ile ilgili bölümde "Basılı adı" ve "imza" kutuları var. İmza kısmını SIM karta kayıtlı mobil imza ile mi doldurdunuz?

Merhaba, ben başvuru ile alakalı bir şey sormak istiyorum. Geçmiş sorgulaması ve açık rıza metni ile ilgili bölümde "basılı adı" ve "imza" kutuları var. İmza kısmını SIM karta kayıtlı mobil imza ile mi doldurdunuz?

İşlemi yaptığınız yer istihdam belgeleri kısmı ise ben sadece Adobe kullanmıştım mobil imza hiç kullanmadım.

İşlemi yaptığınız yer istihdam belgeleri kısmı ise ben sadece Adobe kullanmıştım mobil imza hiç kullanmadım.
Bu kısımdan bahsediyorum. Daha önce hiç dijital imza kullanmadığım için pek anlayamadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_86.png
    Screenshot_86.png
    57,2 KB · Görüntüleme: 44
O zaman öyle yap sıkıntı olmaz.
Merhaba bende pazartesi baslicam tuzla deposunda maas ve calisma sartlari nedir guvenlige sordum iyi dedi ama emin olamadim

Bu kısımdan bahsediyorum. Daha önce hiç dijital imza kullanmadığım için pek anlayamadım.
Merhaba basladiniz mi pazartesi bende baslicam maas calisma kosullari vs nasil bilginiz var mi depocuyum

Merhaba bende pazartesi baslicam tuzla deposunda maas ve calisma sartlari nedir guvenlige sordum iyi dedi ama emin olamadim

Merhaba basladiniz mi pazartesi bende baslicam maas calisma kosullari vs nasil bilginiz var mi depocuyum
Merhaba Beni pazartesi günü sağlık kontrolü için çağırdılar. Sağlık kontrolüne giderken yanımda hangi belgeleri götürmem gerekiyor bir bilginiz var mı?

Merhaba Beni pazartesi günü sağlık kontrolü için çağırdılar. Sağlık kontrolüne giderken yanımda hangi belgeleri götürmem gerekiyor bir bilginiz var mı?
Sadece kimlik goturseniz yeterli buyuk ihtimal its2 depoya cagirdilar tuzladaki giriste 5 dk saglik formu dolduruyorsunuz icerde doktor sorular soruyor ve muayene yapiyor daha sonra danismadan yuzunuzun fotosunu cekip iban numaranizi aliyorlar 3 4 gune donus yapiyolar

Bende bugün başvuru yaptım bunları okuduktan sonra yapmaz olaydım klasik özel sektör işte adamın iliğini kemiğini sömürürler.

Geri
Yukarı