Apple cihazları parasını hak ediyor mu?

Makaleler
45
Apple ekosistemi yapan kuzenim var Fransa'da. Her şeyi Apple. İnşaat mühendisi kendisi ve AutoCAD kullanıyor. Ben memnunum dedi.

Sizce ne kadar doğru? Pahalı olmasını değil kalitesini merak ediyorum. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple ürünleri, genellikle yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış ve özenle tasarlanmış oluyor. Apple, yazılım ve donanımı entegre ederek kendi ekosistemini oluşturan bir şirket, bu da çeşitli cihazlar arasında inanılmaz bir uyum ve senkronizasyon sağlıyor. Bu da bizim için kullanım kolaylığı ve rahatlık sunuyor.

Ayrıca, Apple cihazlarının güçlü işlemcileri, yüksek çözünürlüklü ekranları ve uzun pil ömürleri gibi teknik özellikleri de bulunuyor. Bu özellikler, profesyonel işlerde, yaratıcı içerik oluşturmada ve günlük kullanımda güzel performans sunuyorlar.

Apple cihazlarının diğer markalara göre daha pahalı olduğu doğru. Bu nedenle, karar verirken bütçeni, kullanım ihtiyacını ve diğer alternatifleri de göz önünde bulundurman önemli bir unsur olacaktır. Apple'ın 'fikrimce' vadettiği en kritik şey ve pazar payını arttıran şey ise "premium" hissiyat.

Apple ekosistemi yapan kuzenim var Fransa'da. Her şeyi Apple. İnşaat mühendisi kendisi ve AutoCAD kullanıyor. Ben memnunum dedi.

Sizce ne kadar doğru? Pahalı olmasını değil kalitesini merak ediyorum. İyi sosyaller.
Kötü cihaz yoktur, kötü fiyatlandırılmış cihaz vardır. Apple cihazlar genelde kaliteli en son iphone 7 kullanmıştım bataryası hemen bitiyordu ve şu güncelleme destek saçmalığı bana göre bir eksi, birde olumlu tarafları bana göre hafifliği ve havası hoş ama ve ama fiyatı türkiyede overpriced. Almanyada falan yaşısan eyvallah 14 pro max 1 asgari ücretle falan alınabiliyor en iyi modeli ama türkiyede daha işlemcisini alamazsın.

Yıllardır oyun için kullandığım masaüstü bilgisayarlar hariç tüm taşınabilir bilgisayarlarım ve telefonlarım Apple marka oldu.

Şahsi fikrime göre Apple ürünlerine tek tek bakarsak ve sadece 1 tanesine sahip olacaksak bence hak ettiğinin çok üstünde fiyatlara sahipler. Buna koca bir "ama" ekliyorum, laptop/telefon/saat/kulaklık gibi ürünlerin hepsini Apple alırsanız Apple ekosistemi mükemmel çalışıyor. Ekosistem kurulacaksa bence hak ediyor, tek bir ürününü alacaksanız bence değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı