Apple fiyatını hak ediyor mu?

Hangisi daha çok özellik sunursa onu alırım nede olsa bu telefonlar yaklaşık 3 yıl kullanılıyor.

İlk çıktığı zamanlar iPhone 11 mantıklı gibiydi ama şu an benim için S20 daha mantıklı.
S20 ülkemize gönderdiği telefonlardaki işlemci ile beni kaybetti. S20 son tercihlerimden biri olur benim. Huawei ve Samsung'a pek yanaşmaya niyetim yok.

S20 ülkemize gönderdiği telefonlardaki işlemci ile beni kaybetti.
Allah aşkına Exynos olunca ne oluyor bir söyleyin bakalım. Bu Exynos işlemcilere karşı ön yargı nereden geliyor ben anlamıyorum, bilgisizin teki ortaya bir yem atıyor sonra bu tür saçma sapan iddaalar ortalarda dolanıyor. Bu ülke insanının ön yargıları bitmek bilmiyor. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın rica ediyorum sizden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

9820 modelinin bariz üstünlüğü var SD 855 karşısında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

9810 modeli de bariz yine SD 845 modelinden daha güçlü.

Ayrıca Qualcomm modelleri optimizasyon ve GPU olarakta bir adım önde. GPU noktasında Samsung'un yapacağı bir şey yok, GPU'ları kendi üretmiyor. Optimizasyon tarafında da Exynos modelleri de başarılı, aradaki farkı hissetmen çok zor, aynı telefondan iki ürününü yan yana getirmen gerek. Zamanında S7 serisinde Exynos 8890 modellerinin S7 SD 820 kullanan cihazlardan optimizasyon olarak daha iyi olduğu dönemlerde vardı. O yüzden bu konuda dert edilmeye değmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı