Apple'ın iPhone 5S'ten Netflix'i kaldırması

French ArKaDaTa

Hectopat
Arkadaşlar desek ki donanım yetersiz, video oynatmaya yetmiyor o zaman YouTube'u da kaldırsınlar. Bilmeyenler için uygulama indirilmiyor. Direkt indirilmiyor yani sürüm hatası veriyor ve indirme yarıda kesiliyor. Aloha isimli tarayıcıdan Netflix'e girmeyi denedim ancak yemedi. Netflix aboneliği olan ben Netflix izleyemiyorum PC harici platformdan. Teşekkürler Apple. Gerçekten neden devre dışı bıraktıklarını anlayamıyorum. Gıcık. Ayrıyeten nasıl erişebileceğimi önerebilecek var mı? Ya da beyin fırtınası yapalım belki bir yol buluruz. Okuyan yardımcı olan patlara teşekkür ederim.

Satın alınanlar bölümüne girip indirmeye çalışınca "Eski sürüm mevcut, indirilsin mi?" diye soruyor olması lazım. Ben iPadime Google Drive'ı falan böyle indiriyorum.

Eski Apple cihazları bırakıp yenisine geçilmesini istediği için desteği kesip duruyor.
Yakında YouTube'da silinir belki 🙂

Android olsa APK'sını indir geç, ama iOS olunca ben anlamıyorum pek bir şey.

Arkadaşlar desek ki donanım yetersiz, video oynatmaya yetmiyor o zaman YouTube'u da kaldırsınlar. Bilmeyenler için uygulama indirilmiyor. Direkt indirilmiyor yani sürüm hatası veriyor ve indirme yarıda kesiliyor. Aloha isimli tarayıcıdan Netflix'e girmeyi denedim ancak yemedi. Netflix aboneliği olan ben Netflix izleyemiyorum PC harici platformdan. Teşekkürler Apple. Gerçekten neden devre dışı bıraktıklarını anlayamıyorum. Gıcık. Ayrıyeten nasıl erişebileceğimi önerebilecek var mı? Ya da beyin fırtınası yapalım belki bir yol buluruz. Okuyan yardımcı olan patlara teşekkür ederim.

Ben önceden Netflix'i indirmiştim hala duruyor?

Yeni cihaz al, demeye getiriyor Apple. Ama tebrik etmek lazım o cihazlar yaşına göre halen güzel şekilde yaşıyor. Soruna gelirsek önceden indirdiğiniz için uygulama kütüphanenizde Netflix olması lazım. Oradan eski sürümü inecektir. Maalesef ben de iPhone 6'nın güncelliğini yitirmesi sonucu birkaç şeyden mahrum kaldım. iPhone 6 kullandığım zamanlarda GarageBand diye bir müzik stüdyo programı ile tanıştım. Burada o kadar çok vakit geçiriyordum ki her gün bir ünlü parçanın coverini yapıyordum. Çok güzel anlar geçiriyorum derken işler beklendiği gibi gitmedi. Güncel sürüme gelen özelliklerden mahrum kalıyorsun filan. Üzücü.

Yeni konular

Geri
Yukarı