iPhone 5S'ten yeni telefona terfi

Ben de iPhone 5S’ ten iPhone 8 Plus’ a geçtim. 7 Plus ve 8 Plus arasında zaten çok fark yok. Deneyimlerim olumlu oldu. 7 Plus’ a geçmeni öneririm.

Mesajlarınız için teşekkürler arkadaşlar. İphone önermeyen arkadaşlar sebeblerini yazabilirmi ?
Benim İphone tercih etmek istememdeki sebep son telefonum 5S olmasına rağmen güncelleme alıyor olmasıydı - 5S im nedensizce kırmızı ekran çıkıp bozuldu orası ayrı ama - Android telefonlarda 1 maksimum 2 yıl sonra güncelleme kesiliyor. Note 8 , s8+ ve s9 da da böyle olurmu ?
Android'in güncelleme politikası böyle maalesef. Her cihaza 2 yıl destek veriliyor. Eğer bütçeyi aşabilirseniz iPhone 8 veya 8 Plus tercih etmenizi öneririm.

Mesajlarınız için teşekkürler arkadaşlar. İphone önermeyen arkadaşlar sebeblerini yazabilirmi ?
Benim İphone tercih etmek istememdeki sebep son telefonum 5S olmasına rağmen güncelleme alıyor olmasıydı - 5S im nedensizce kırmızı ekran çıkıp bozuldu orası ayrı ama - Android telefonlarda 1 maksimum 2 yıl sonra güncelleme kesiliyor. Note 8 , s8+ ve s9 da da böyle olurmu ?
Note 8 önermemin nedenini söyleyeyim: Öncelikle doğru, Iphone daha çok güncelleme alıyor. Ancak şöyle bir durum var, hani eski haliyle S8 mi Iphone 8 mi deseydin derdim ki alışıksın madem devam et. Ama şu anki durumda karşılaştırdığın iki telefonun çıkış tarihleri arasında 1-1.5 yıl var. Yani sen gidip Iphone aldığında zaten eskimeye başlamış, kalıcı kapasite kaybı olmaya başlamış pilli bir telefon alacaksın. Düşük özellikleri ve şişik fiyatı da cabası. Bu arada güncellemeye de çok takma bence, bende 5 yıllık S5 var, Samsung destek vermeyi 3 yıl önce kesti ama şu an bu mesajı Android 8'den yazıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı